Jet2.Com Uçak Bileti

En Popüler Jet2.Com Uçak Biletleri

LS Jet2.Com 14 Mart 2024
Antalya Leeds Bradford 2.838 TL
Satın Al
LS Jet2.Com 03 Haziran 2024
Dalaman Εδιμβούργο 6.769 TL
Satın Al
LS Jet2.Com 03 Nisan 2024
İzmir Manchester 3.780 TL
Satın Al
LS Jet2.Com 11 Haziran 2024
Birmingham İzmir 6.420 TL
Satın Al
LS Jet2.Com 10 Ekim 2024
Glasgow İzmir 11.192 TL
Satın Al
LS Jet2.Com 18 Nisan 2024
Manchester Bodrum 6.583 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Jet2.Com Hakkında

Jet2.com uçak bileti satın alanlar, İngiliz havayolu şirketi ile düşük maliyetli uçuş yapma fırsatını yakalayabiliyor. Jet2.com havayolları, İngiltere’de tarifeli seferler düzenleyen dördüncü büyük havayolu şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 18 ülke ve 60’a yakın noktaya uçuşlar planlıyor. 2002 yılından günümüze büyüyerek gelmekte ve hem çalışan sayısını hem de destinasyon noktaları sayısını artırıyor.

Birleşik Krallık havayolları şirketlerinden birisi olan jet2.com firması, ülkenin kuzey bölgesine ve İskoçya’ya yaptığı uçuşlar ile tanınıyor. 2002 yılında Britanya’da kurulmuş ve sürekli artan yolcu sayısı ile hizmet ağlarını genişletiyor. Leeds/Bradford, East Midlands, Blackpool, İspanya Alicante havalimanlarında üsleri bulunuyor. Sivil havacılık sektöründe giderek yükselen bir grafiğe sahiptir. Haftalık 3600’den fazla uçuş ile milyonların seyahat etmesini sağlıyor.


Jet2.com Rota Ve Seferleri

Jet2.com havayolu firması, dünya genelinde 78 farklı rotada aktarmasız uçuşlar gerçekleştiriyor. Rotaları arasında, Leeds Bradford, Machester, Birmingham, İstanbul, Atina gibi şehirler yer alıyor. Avrupa, Asya, Kuzey Afrika ve Amerika seferlerinde düşük maliyetli hizmetleri müşterilerini memnun ediyor. Uçuş sefere düzenlediği şehirler arasında, Budapeşte, Glasgow, Edinburg, Belfast, Nottigham, Krakow, Londra, Valletta yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Jet2.com uçak bileti check-in ücretsiz ve online olarak yapılabiliyor. Check-in işlemlerini yapanlar, biniş kartlarının çıktısını almalıdır. Çıktı almayanlar, havalimanında ücret karşılığında çıktı alabilecektir. Havalimanında kontuarda check-in işlemleri uçuşa 2 saat kala açılır ve 40 dakika kaldığında işlemlere kapatılıyor. Online işlemler için sistem 24 saat kala açılıyor ve 1 saat kala kapanıyor. Yolcular, biletlerini kullanabilmek için check-in işlem süresine dikkat etmeli ve zamanında yaparak biniş kartlarını almalıdır. Check-in işlemlerini yapan yolcular, uçuş saatinden en az 20 dakika önce biniş kapısında hazır bulunmalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Jet2.com uçak bileti satın alınan her yolcu için ayrı ayrı bagaj hakkı vardır. Jet2.com yolcuları, 10 kg’a kadar el bagajlarını ücretsiz olarak kabinde yanlarında bulundurabiliyor. Diğer bir şart bagaj ölçülerinin tüm dış ölçülerinin 56x45x25 cm’den küçük olmalıdır. Kargo bagajları içinde bilet sınıfına, uçuş noktasına göre farklı limitler uygulanıyor. Limit aşımı yapan yolcular, fazla bagajlar için kg başına ücret ödüyor. Kargo bölümü bagaj hakları sınırları ülke ve şehirlere göre değişebiliyor.


Jet2.com İkramlıklar

Jet2.com havayolları, iç hat ve dış hat uçuşlarında yolcularına ücretsiz ikram seçenekleri sunmuyor. Uçuş sırasında içecek ve yiyeceklerden faydalanmak isteyenler, ücret karşılığında hizmet satın alabiliyor. Ücretli yiyecek servisleri için sunulan menüde, sıcak yemek çeşitleri ile farklı türde içecekler yer alıyor. Yolcular, bilet satın alma ya da online check-in işlemleri sırasında, uçak içerisinde talep edecekleri yiyecek ve içecekler için siparişlerini önceden verebiliyor.


Koltuk Seçimi

Jet2.com seferleri için uçak bileti alan misafirler, koltuk seçimini yapabiliyor. Check-in işlemleri yapılırken her yolcu için ücretsiz olarak koltuk numarası belirlenir. Yolcular, koltuk numaralarını, cam kenarı, yan yana ya da koridor olarak değiştirebiliyor. Özel koltuk seçimi yapmak isteyenler 4 GBP ek ödeme yapabiliyor. Normal koltuklar için aralıklar 30 inç olarak belirlenmiştir. Daha geniş aralıklara sahip koltukları seçmek isteyenler, online check-in işlemelerini yaparken online ödemeler yaparak istedikleri geniş diz aralığı bulunan koltukları seçebiliyor.


Jet2.com İletişim

Jet2.com havayolları, telefon numarası: 00 44 20 3059 8336
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.Jet2.com
İletişim adresi: Low Fare Finder House, Leeds Bradford Airport, Leeds, LS19 7TU 
 
 

Jet2.Com Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Jet2.Com uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Jet2.Com uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Jet2.Com uçak biletiyle başlıca Bristol, Nottingham, Glasgow, Leeds Bradford, Manchester yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Jet2.Com havayolu'nun gittiği popüler ülkeler İngiltere, İngiltere, İngiltere, Türkiye, İngiltere olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Jet2.Com havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Jet2.Com müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Jet2.Com uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Jet2.Com uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Jet2.Com Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok