Uçak Bileti Sorgulama, Açığa Alma, İptal/İade, Değişim

Almış olduğnuz uçak biletlerini değiştirmek ya da iptal etmek istediğinizde bu sayfayı kullanabilirsiniz. Pnr rezervasyon numarasını ve soyadınızı girerek uçak bileti detaylarına ulaşabilir ve dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Herhangi bir destek ihtiyacında İletişim Formu doldurabilir [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon numarası (PNR) numarası nedir?

Rezervasyon numarası (PNR) olarak adlandırılan bu numara daha önce rezervasyon yaptırdığınız veya satın aldığınız uçuşunuzla ilgili işlemleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.

PNR Numarası ile Ne Yapılabilir?

Rezervasyon işlemleri ekranında bulunan Rezervasyon numarası (PNR) ve soyadınız kutularını doldurarak daha önce rezervasyon yaptırdığınız veya satın almış olduğunuz uçuşun detaylarını görüntüleyebilir, rezervasyonu tamamlanmış uçuşlarınızı satışa çevirebilirsiniz.

Uçak Bileti İptal, İade ve Değişim

Bilet.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal, iade ve değişiklik işlemleri, aki satın alma sırasında özel olarak belirtilmediği sürece, Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

Uçuşlarda Dikkat Edilecek Noktalar

İç Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 90 (doksan) dakika önce havaalanında olunması gerekmektedir. Dış Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 3 (üç) saat önce havaalanında olunması gerekmektedir. Bu sürelere uymayan yolcular o uçuşla ilgili tüm haklarını kaybederler.

Daha Fazla Göster

Uçak Bileti Rezervasyon Sorgulama SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Pnr numaranız bilet alırken sizden istenen mail adresine ve telefon numarasına iletilmiştir. Mail adresinizin arama kutusuna @Bilet.com yazarak gelen mailleri arayabilirsiniz. Mail ya da sms bulunamama durumunda Bilet.com çağrı merkezine 0850 450 99 88 numarasından ulaşabilirsiniz.