Air Berlin Uçak Bileti

Air Berlin Hakkında

Air Berlin

Air Berlin, Lufthansa'nın ardından Avrupa'nın ikinci büyük havayolu şirketi ve Avrupa'da yolcu taşımacılığında dokuzuncu büyük havayolu taşıyor. Berlin Tegel Havaalanı ve Düsseldorf Havaalanı'ndaki merkezleri tutar ve toplam 17 Alman kenti, bazı Avrupa metropol ve Güney Avrupa ve Kuzey Afrika'daki çeşitli dinlence yerlerini içeren bir rota ağını ve ayrıca Karayipler'deki varış yerlerine kıtalararası hizmetler ve Amerikayı içinde bulundurur.

Air Berlin, Oneworld ittifakının bir üyesidir ve Avusturya'da NIKI ve İsviçre'de Belair'e bağlı yan kuruluşlara sahiptir. Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası'nda listelenmiştir. Etihad Airways, hissedarlığını 2011'de% 29.21'e çıkaran en büyük hissedar. Air Berlin, merkezi Berlin Charlottenburg-Wilmersdorf'da merkezi.


Varış Yerler

Aralık 2015'ten itibaren, Air Berlin, Akdeniz bölgesi, Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika'daki bazı Avrupa metropol yolları ve birkaç tatil bölgesi ile Amerika Birleşik Devletleri'ne Karayipler arası kıtalararası uçuşlarla uğraşan yarı düşük maliyetli bir ağ kuruyor Ve 36 ülkede toplam 118 planlanan yıl boyunca ve mevsimlik hedeflerle Ortadoğu.

Berlin Tegel Havaalanı ve Düsseldorf Havaalanı, uzun mesafeli uçuşlar ve Avrupa metropol ve eğlence merkezleri ağı ile Hamburg Havalimanı, Stuttgart Havaalanı, Münih Havaalanı ve Zürih Havaalanı'ndaki daha küçük odaklanma operasyonları ile ağırlıklı olarak eğlenceye hizmet veren Air Berlin merkezleri olarak hizmet vermektedir. Yerler ve iç bağlantılar. Münih Havaalanı, Berlin ve Düsseldorf'un yanı sıra, 30 Nisan 2016'da sona erecek olan, birkaç Air Berlin tarifeli ve mevsimlik charter uzun mesafe hizmetini de Karayipler'e taşıdı.


Hizmetler

Uçak kabinleri

Air Berlin uzun menzilli uçak iş ve ekonomi sınıfı bölümleri içerir. 2012 başında Air Berlin, hem ekonomi sınıfını hem de iş sınıfını yeni koltuklar ve yeni bir uçak içi eğlence sistemi ile donatarak uzun mesafeli kabin yenilenmesine başladı. 170 dereceye kadar eğilebilen tam otomatik koltuklar, anti-tromboz baskısı ve bireysel olarak ayarlanabilen baş desteğine ek olarak işletme sınıfında yüksek konfor sağladı ve koltuk sırtlığı daha dar olan koltuk sırtı daha dar oldu ve koltuk ekonomi sınıfında konforu artırdı. Tüm koltuklar, dokunmatik ekran başına kullanımı kolay 8,9 inçlik bir monitöre sahiptir ve çeşitli film, dizi, müzik, sesli kitaplar ve oyunlar sunmaktadır. Ocak 2013'te havayolu, bir yıl önce piyasaya sürülen yerini alacak yeni bir işletme sınıfını tekrar sundu. Öncelikle, yeni iş sınıfının tek koltukları var, bu nedenle gezginlere daha fazla gizlilik sunuyor. Yeni koltuklarda tam düz bir işlevi, bir masaj fonksiyonu ve 15 inçlik bir monitör bulunuyor.


Kısa ve orta mesafeli uçuşlar

Air Berlin, havayolu şirketi Ağustos 2016'da tanıtımını duyuruncaya dek kısa ve orta menzilli uçuşlar üzerinde Business class ürün sunmadı. Tüm kısa ve orta menzilli uçakların 1. sırada yer alan belirli bir işletme sınıfına sahip olacağı açıklandı. 
 

Berlin Hakkinda

Berlin, bir eyalet olarak Almanya’nın başkentidir. Almanya’nın kuzey kısmında yer alan kent, Havel ve Spree isimlerindeki nehirler arasında kurulmuştur. Kenti doğru ve batı olarak ikiye bölen Utanç duvarı 1990 yılında yıkılmıştır. İkinci dünya savaşına giren ve çok ağır bir yenilgi alan ülke,  1990 yılında resmen birleşerek Federal bir cumhuriyet kurmuştur. Türkiye dışında Türklerin en kalabalık olduğu yer olan Berlin’ de 200 binden fazla türk olduğu bilinmektedir. Savaş sonrasında kendini çok çabuk bir şekilde toparlayan Almanya hızla gelişmiştir. Bu kentte kendi enerjisini üreten Almanya Federal Meclisi, etkileyici yapısı ile Brandenburg kapısı, tarihin izlerini taşıyan Berlin duvarı anıtı gibi yerlerin yanında gezilebilecek pek çok müze ve doğal mekânı ile şehir ziyaretçilerine hoş dakikalar sunmaktadır.