Shanghai Airlines Shanghai Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Çin

Kuruluş Tarihi

1985

Uçtuğu Nokta Sayısı

140

Uçtuğu Ülke Sayısı

12

Toplam Uçak Sayısı

96

Satış Durumu

Aktif

En Popüler Shanghai Airlines Uçak Biletleri

FM Shanghai Airlines 15 Temmuz 2024
Τσανγκτσούν Xiamen 11.527 TL
Satın Al
FM Shanghai Airlines 24 Nisan 2024
Seul İstanbul 17.789 TL
Satın Al
FM Shanghai Airlines 20 Ocak 2025
Tokyo İstanbul 19.918 TL
Satın Al

Şanghay Hakkinda

Şanghay, Çin sınırları içinde bulunan şehirdir. Şehrin en büyük özelliklerinden biri de Çin’in en büyük şehri olmasıdır. Doğu sahilinde bulunan Yangtze Nehri deltası üzerinde kurulmuş olan bu şehir oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Şehir içinde bulunan liman sayesinde ekonomi açısından ülkeye büyük bir katkısı olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Eskiden küçük bir balıkçı kasabası konumunda olan bu şehir zaman ilerledikçe kendini geliştirmiş ve büyük bir metropole dönüştüğü bilinir. Şehir içinde pek çok gökdelen inşa edilmektedir. Politik olayları, kültürü ve entelektüel tartışmaları ile adından sıkça söz ettiren şehir, son yıllarda dünyada ki en büyük kargo limanı haline gelmiştir. Ülkenin modern ekonomi kalesi olarak görülen bu şehir dünya üzerinden en büyük sekizci şehirdir. Kültürel, ticari, endüstriyel ve iletişim açısında oldukça gelişmiş olması şehirdeki pek çok imkânı da yaşayan halkın ayaklarına getirmektedir. Eğitim söz konusu olduğunda karşımıza Doğu Çin Normal Üniversitesi ve Şanghay Jiao Tong Üniversitesi çıkmaktadır.
Daha Fazla Göster
Shanghai Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Shanghai Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Shanghai Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Shanghai Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Shanghai Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Shanghai Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Shanghai Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Shanghai Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Shanghai Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Shanghai Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok