Washington Uçak Bileti

Washington Hakkında Bilgiler

Ülke
Telefon Kodu
Plaka Kodu
Yüz Ölçümü
Nüfus
Zaman Dilimi
MS Egyptair 19 Haziran 2024
İstanbul Washington 15.357 TL
Satın Al
AV Avianca 01 Ocak 2025
San Jose Washington 8.209 TL
Satın Al

Washington Yönüne Uçan Havayolları

Washington Uçak Bileti Fiyatları

San Jose Washington uçak seferi ortalama 5 saat 50 dakika sürmektedir.

Tarih Firma Kalkış Varış Fiyat
01.01.2025 Avianca San Jose Washington 8.209 TL
19.06.2024 Egyptair İstanbul Washington 15.357 TL

Washington Hakkında

Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin kuzey kısmında yer alan bu şehir ABD’nin büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada’nın komşusu konumunda olan bu şehir de sanayi oldukça gelişmiş bir konumdadır. Sanayi kollarının başında ormancılık gelmektedir. dağlık bölgelerin fazlaca bulunduğu bu alanda bol miktarda iğne yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Şehrin iklimine baktığımız da bizleri batı kesiminde okyanus iklimi karşılarken, doğu kısmında ise karasal iklimle karşılaşılmaktadır. dağlık alanlarda hava yıl boyunca ortalama olarak 10 derece hava sıcaklığı görülür. halk içinde pek çok din eğilimleri bulunmaktadır. Bu dinler arasında Roma Katoliği, Ana Protestanlık, Müslüman, Yahudi ve diğer dinler olarak sırlayabiliriz. Şehirde bulunan liman dünyanın en güvenilir limanları arasında yerini almaktadır.
Washington Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Kalkış yeri ile Washington arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Washington uçak bileti fiyatı 8.208,92 TL kadardır.
Bolling Afb, Baltimore, Buzzards Pt S, R Reagan Nat, Baltimore Greenbelt, Dulles Intl, Pentagon Army, Baltimore Glenn Martin havalimanı Washington uçuşlarında kullanılır.