Miami New York Uçak Bileti

Miami - New York Uçuşu

Min Fiyat 2.463,63 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Delta Air Lines
En Çok Uçuş Yapan Firma Delta Air Lines
New York Yerel Saat 08:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1750 KM

Miami - New York Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Miami - New York Uçak Biletleri

Miami - New York Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Miami - New York Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Delta Air Lines Miami - New York 08 Haziran 2023 2.463,63 TL
United Airlines Miami - New York 28 Aralık 2023 22.499,13 TL

Miami - New York Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Miami - New York arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Miami - New York arası uçak bileti en düşük 2.463,63 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Miami - New York arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1750 KM kadardır.
Miami ve New York arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Miami - New York arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Scandinavian Airlines, American Airlines, Frontier Airlines, Aerolineas Argentinas, Iberia, Virgin Atlantic, Alitalia, Kenya Airways, China Airlines, Malaysia Airlines, Royal Jordanian, Emirates, Gol Linhas Aereas, United Airlines, Air France, Finnair, KLM, British Airways, Lufthansa, Delta Air Lines, Qatar Airways, Icelandair, TAP Portugal, Air Canada, Avianca, Korean Air, Westjet, Lan Airlines, JetBlue, Cathay Pacific, Austrian firmalarıdır.
Miami - New York arasında Miami Intl, Seaplane Base, Opa Locka, Tamiami, Dade Collier, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Miami Hakkinda

Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Haritada New York