Aerolineas Argentinas Aerolineas Argentinas Uçak Bileti

Genel Merkezi

Arjantin

Kuruluş Tarihi

1949

Uçtuğu Nokta Sayısı

58

Uçtuğu Ülke Sayısı

12

Toplam Uçak Sayısı

78

Satış Durumu

Aktif

Aerolineas Argentinas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Aerolineas Argentinas uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Aerolineas Argentinas uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Aerolineas Argentinas uçak biletiyle başlıca Istanbul, Istanbul, Istanbul, Istanbul, Kayseri yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Aerolineas Argentinas havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Aerolineas Argentinas havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Aerolineas Argentinas müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Aerolineas Argentinas uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Aerolineas Argentinas uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Aerolineas Argentinas Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok