Tayvan Uçak Bileti Satın Al

Tayvan Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Taipei

TRANSLATOR

Dil

Taiwan - Chinese (Traditional)

Para birimi

Taiwan Dollar

Telefon kodu

886

Başkent

Taipei

En Ucuz Tayvan Uçak Biletleri


CX Cathay Pacific 07 Mart 2023
İstanbul Taipei 10.952 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 30 Haziran 2023
İstanbul Taipei 11.232 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 13 Aralık 2023
İstanbul Taipei 12.626 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 03 Temmuz 2023
İstanbul Taipei 12.854 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 13 Aralık 2023
İstanbul Taipei 13.163 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 02 Şubat 2023
İstanbul Taipei 13.709 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 30 Haziran 2023
İstanbul Taipei 14.495 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 03 Temmuz 2023
İstanbul Taipei 14.526 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 03 Şubat 2023
İstanbul Taipei 18.244 TL
Satın Al
OZ Asiana Airlines 03 Şubat 2023
İstanbul Taipei 21.407 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Tayvan arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Tayvan uçak bileti fiyatı 10.952,04 TL kadardır.
Chi Mei, Chiayi, Ching Chuan Kang Apt, Green Island, Hengchun, Hsinchu, Hualien, Kaohsiung Intl, Lishan, Makung, Matsu, Orchid Island, Pingtung, Shang Yi, Song Shan, Sun Moon Lake, Tainan, Taitung, Taiwan Taoyuan Intl, Wonan havalimanı Tayvan uçuşlarında kullanılır.
Tayvan Uçak Bileti

Tayvan Hakkında

Macera manzarası ve Asyalı düşünceliliğinin kaymağı sayesinde büyüyen güçlü gelenekler kadar çeşitli olan mirasları ile Tayvan yeşil ada üzerinde bir kıtadır.

Güzel Ada

Yüzyıllardır Ilha Formosa (Güzel Ada) olarak ünlenmiş olan Tayvan, sizi Tayvan’ın 3952 metrelik Alp çatısına kadar çıkarabilecek kadar uzun olan yolculuğunuza sadece başlangıç olacak 11 başlıklı Guanyain, yükselen deniz falezleri, mermer duvarlı geçitler ve tropikal ormanlardan fazla alanlarla bir ülkedir.

Tayvan’da sömürgeciliğe ait yürüyüş yollarında dağları karşılıklı geçebilir ya da bir tarafınızda mavi Pasifik bir diğer tarafınızda yeşil volkanik kemerler ile uzun bir yolda pedal çevirebilirsiniz. Ve eğer sadece klasik bir manzaranın tadını çıkarmak istiyorsanız, onları her köşede bulacaksınız.

Kendi Koşullarında Asyalı Değerleri

Genlerinde olmadığını söyleyenleri küçümseyerek, Taylandlılar gürültülü özgür basın, cinsiyet eşitliliği ve insan hakları ve giderek hayvan haklarına da duyulan saygıyla Asya’nın en canlı demokrasisini ve liberal toplumunu yaratmıştır. Atalara hala tapılıyor ve anne ve babalar halen görevlerini yerine getiriyor ancak onun değil de insanların kötülüğe teşvik ettiğini düşünen siyasetçilerin başına kötü şeyler geliyor. İnsanların protestoya olan tutkularına anlık bir bakışı yakalamak isterseniz, çoğu hafta sonunda Taipei Ana İstasyonu’na bakın ya da sadece yerel haberleri takip edin.

Bugünün Taosu

Tayvan Budizm, Taoizm, Konfuçyüsçülük ve folklorik inanç altında ibadet edilen tanrılar ve iblislerden oluşan koleksiyondan oluşan tüm Çin geleneklerini içerir. Yüzyıllar boyunca insanlar genellikle Santeria kadar vahşi ve Katoliklik kadar ağır ayinleri olan benzersiz ve hoşgörülü bir din kültürü ile bütünleşmişlerdir.

Tayvan tapınakları (hepsi 15.000) tek bir çatı altında ibadet salonu, festival mekanı ve sanat evi barındırır. Donglong Tapınağı'nda ölülerin yakıldığı bir tekneyi yanarken izleyin, Cennetin İmparatoriçesi ile hac yolculuğuna çıkın, bir çatıda üç boyutlu mozaik çalışması yapın ve neden bir bayrak ve top duayı temsil etmektedir öğrenin.

Yediniz mi?

“Yemek yediniz mi?” Bu kelimeler karşılamak için kullanılıyor ve çok fazla yenecek şey olduğu için cevap her daim “Evet” oluyor. Tayvan Çin mutfağı çeşitlerini, Japonya dışındaki en iyi bazı Japon yemeklerini ve Tayvanlı sütbalığı ve Taipei etli eriştelerinden yerli mangalda pişirilmiş yaban domuzuna kadar bir ev dolusu yerel spesiyaliteler sunar. Ada etrafındaki gece pazarları kokuşmuş peynir, buharda pişirilmiş etli hamur, istiridye omletleri, karides ruloları ve kazınmış buz içeren atıştırmalıklarla dolu sonsuz ziyafetler sunar. Ve susadığınızda en taze yerel meyvelerden meyve suları, yerel ev yapımı biralar, aromatik çaylar ve şaşırtıcı bir dönüşle Asya’nın en iyi gurme kahvesini dört gözle bekleyebilirsiniz.

Tayvan Yönüne Uçan Havayolları