New York San Francisco Uçak Bileti

New York - San Francisco Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Francisco Yerel Saat 04:54
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4120 KM

New York - San Francisco Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - San Francisco Uçak Biletleri

New York - San Francisco Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının New York - San Francisco Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

New York - San Francisco Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - San Francisco arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - San Francisco arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4120 KM kadardır.
New York ve San Francisco arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - San Francisco arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air New Zealand, American Airlines, Gol Linhas Aereas, Qantas Airways, Alaska Airlines, Scandinavian Airlines, JetBlue, Korean Air, Lan Airlines, TAP Portugal, Emirates, Air Europa, All Nippon Airways, Air Pacific, Asiana Airlines, Aerolineas Argentinas, Royal Jordanian, Alitalia, Japan Airlines, Kenya Airways, Singapore Airlines, Delta Air Lines, El Al Israel Airlines, Virgin Atlantic, Austrian, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Hawaiian Airlines, Qatar Airways, Royal Air Maroc, KLM, Brussels Airlines, British Airways, Etihad Airways firmalarıdır.
New York - San Francisco arasında Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

Haritada San Francisco