Brussels Airlines Uçak Bileti

En Popüler Brussels Airlines Uçak Biletleri

SN Brussels Airlines 09 Aralık 2023
Ankara Ancona 14.904 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 31 Aralık 2023
Antalya Rotterdam 42.740 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 06 Ekim 2023
İzmir Oslo 13.882 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 05 Aralık 2023
Brüksel Londra 3.638 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 02 Ekim 2023
Cenevre Tel Aviv Yafo 15.354 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 01 Ekim 2023
Κινσάσα İstanbul 122.075 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 20 Ekim 2023
Liyon Brüksel 7.689 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 27 Ekim 2023
Lizbon İzmir 13.942 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 29 Mart 2024
Londra İzmir 11.379 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 06 Ekim 2023
Marsilya Malta 4.883 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 25 Aralık 2023
Varşova Antalya 9.609 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 29 Ekim 2023
Вильнюс Antalya 16.401 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 22 Aralık 2023
Viyana Manchester 4.982 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 01 Kasım 2023
Yaounde Ankara 113.266 TL
Satın Al
SN Brussels Airlines 08 Ekim 2023
Zürih Ankara 6.470 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Brussels Airlines Hakkında

Brussels Airlines bilet

Belçika’nın ulusal havayolu şirketi olan Brussels Airlines, 2006 yılında kurulmuştur. Star Alliance üyesi olan havayolu şirketi, 39 farklı ülkeye uçuşlar düzenliyor. Brussels Airlines uçak bileti ile 78 farklı noktaya ekonomik ya da business sınıfı yolculuklar yapabiliyorsunuz. Belçika bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olduğu için Machelen Belçika merkezli olarak hizmetlerini yurtiçi ve uluslararası olarak sunuyor.

Brussels Airlines firması, 7 Kasım 2006 tarihinde, Diegem, Machelen Belçika adresinde kurulmuştur. Filosunda 48 adet uçak bulunduruyor ve 6 kıtada, 39 ülke ve 78 farklı uçuş noktasına düzenli seferler yapıyor. 2009 Aralık ayından bu yana Star Alliance üyesi olarak güvenilir ve kaliteli hizmetlerini sunuyor. 2009 yılında Almanya Lufthansa Havayolları şirketi, Brussels Airlines havayolu şirketinin %45 hisselerini satın alarak ortak olmuştur.


Brussels Airlines Rota Ve Seferleri

Brussels Airlines havayolu, dünyanın her yerine uçuşlar yapmaya çalışıyor. Rota seçenekleri arasında, Afrika, Asya, Amerika ve kıta Avrupa’sının birçok yeri bulunuyor. Destinasyonları, New York, Osla, Stockholm, Tel Aviv, Erivan, Dakar, Luanda, Berlin vb gibi 78 farklı noktadan oluşuyor. Çok sayıda noktaya transit uçuşlar da yapıyor.


Check-in İşlemleri

Brussels Airlines uçak bileti satın alanlar, uçuş öncesinde check-in işlemlerini online ya da havalimanında kontuarlar üzerinden yapılır. Online check-in işlemlerini yapmak isteyenler, Brussels airlines web sitesine erişim yaparak işlemlerini yapabiliyor. Akıllı cep telefonlarından da işlemler kolaylıkla yapılabiliyor. 39 ülkeye yapılan uçuşlarda, online check-in işlemleri, uçuş öncesi son 48 saat içerisinde ve son bir saat kalana kadar yapılabiliyor. Havalimanlarında yapılacak check-in işlemleri kioskslar ya da kontuarlar üzerinden yapılabiliyor. Firmanın yapmış olduğu bildirimlerle misafirler, tüm işlemlerle ilgili yönlendirme yapılıyor ve güvenli işlemler yapmaları sağlanıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Brussels Airlines uçak bileti ekonomik ya da business sınıf olarak alınabiliyor. Bagaj hakkı seçeneklerini de kabin bagajı ve kargo bagajı olarak iki farklı seçenekle sunuyor. Kabin bagajı hakkını için ekonomik sınıfı biletlere 1 adet ve 12 kg’a kadar, business sınıfı biletler için 2 adet ve 16 kg’a kadar hak veriliyor. Ücretsiz kargo bagaj hakkı yolcu başına 32 kg’dır. 32 kg fazlası bagajlar için ek ücret tarifesi uygulanıyor. Ek ücret tarifeleri, uçuş yapılacak olan noktaya göre değişkenlik gösterebiliyor. Bagaj hakkı kuralları belirlenirken, bagajların ebat ölçü ve ağırlık sınırları belirleniyor.


Brussels Airlines İkramlıklar

Brussels Airlines havayolu şirketi, tüm misafirlerinin yolculuk sırasında rahat etmesini sağlıyor. Uçuşlarda, çeşitli ikramlıklar sunuyor. İkramlıklar uçuş süresine ve tarifeye göre değişiklik gösterebiliyor.
Ekonomi sınıfı uçuşlar için iki saate kadar olan uçuşlarda, salata, sandviç türü yiyecekler satın alınabiliyor. Uzun süreli yolculuklar için sıcak yemek seçenekleri de sunuluyor. Business sınıfı yolcular ücretsiz yemek seçeneklerinden faydalanabiliyor.


Koltuk Seçimi

Brussels Airlines havayolu uçuşlarında koltuk seçimleri, uçuş saatine son bir saat kalana kadar yapılabiliyor. Bilet check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimlerinizi diz mesafesine göre ya da standart seçeneklere göre yapabilirsiniz. Geniş bacak boşluğuna sahip olan koltuk seçenekleri acil çıkış bölümlerinde bulunuyor ve yolcular koltuk seçimlerini buralardan yapabiliyor. Diz mesafesi fazla olan koltuklar, ücretli olarak seçilebiliyor.


Brussels Airlines Özel Programları

Brussels Airlines havayolu, Miles & More sık uçan yolcu programına katılıyor ve misafirlerinin bu programın sunduğu avantajlardan faydalanmasını sağlıyor. Miles & More programı ile toplanan miller, otel odası seçimi ya da diğer hizmetlerde kullanılabiliyor.


Brussels Airlines İletişim

Brussels Airlines havayolları, telefon numarası: 00 32 2 723 23 62
E-mail adresi: [email protected].
Web sitesi: https://www.brusselsairlines.com/
İletişim adresi: Unternehmens-/UStID-Nummer: 0400853488 - RPM/RPR Brüssel.

Brussels Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Brussels Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Brussels Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Brussels Airlines uçak biletiyle başlıca Bordeaux, Frankfurt, Lisbon, Ibiza, Rotterdam yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Brussels Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler İsveç Hakkında, İngiltere, İngiltere, Türkiye, İtalya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Brussels Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Brussels Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Brussels Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Brussels Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Brussels Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok