Londra New York Uçak Bileti

Londra - New York Uçuşu

Min Fiyat 8.636,77 TL
En Uygun Fiyatlı Firma TAP Portugal
En Çok Uçuş Yapan Firma TAP Portugal
New York Yerel Saat 07:44
Yaklaşık Uçuş Süresi 8 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 5570 KM

Londra - New York Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Londra - New York Uçak Biletleri

Londra - New York Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Londra - New York Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
TAP Portugal Londra - New York 15 Haziran 2023 8.636,77 TL

Londra - New York Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Londra - New York arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 8 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Londra - New York arası uçak bileti en düşük 8.636,77 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Londra - New York arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 5570 KM kadardır.
Londra ve New York arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Londra - New York arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Malaysia Airlines, Air Canada, Brussels Airlines, Srilankan Airlines, Finnair, Delta Air Lines, Iberia, KLM, El Al Israel Airlines, American Airlines, Royal Jordanian, United Airlines, Aeromexico, British Airways, Gulf Air, Swiss, Austrian, Air France, Singapore Airlines, JetBlue, Aer Lingus, Virgin Atlantic, Lufthansa firmalarıdır.
Londra - New York arasında Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Haritada New York