Uruguay Uçak Bileti Satın Al

Uruguay Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Montevideo

TRANSLATOR

Dil

Uruguay - Spanish

Para birimi

Uruguayan Peso

Telefon kodu

598

Başkent

Montevideo

En Ucuz Uruguay Uçak Biletleri


QR Qatar Airways 01 Nisan 2023
İstanbul Montevideo 17.246 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 13 Şubat 2023
İstanbul Montevideo 18.232 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Uruguay arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Uruguay uçak bileti fiyatı 17.246,02 TL kadardır.
Artigas, Bella Union, Carrasco, Colonia, Durazno, Melo, Paysandu, Punta Del Este, Rivera, Salto, Tacuarembo, Treinta Y Tres, Vichadero havalimanı Uruguay uçuşlarında kullanılır.
Uruguay Uçak Bileti

Uruguay Hakkında

Brezilya’nın devasa topraklarının ötesinde ve Arjantin’in hemen ucunda yer alan Uruguay her zaman az bilinen bir ülke olarak yaşamıştır. İki yüz yıldır Güney Amerika komşularının gölgesinde yaşayan Uruguay sonunda az da olsa turist çekmeyi başarmış küçük bir ülkedir. Sürekli gelişen, güvenli ve zengin bir kültüre sahip bu ülke ziyaretçilerine farklı anlar yaşatır, bir gün ineklerin gezdiği yoğun trafikte ilerleyen turistler ertesi gün Montevideo sahillerinde mate çayı içen yerlileri gördüklerinde hayrete düşerler.   
 
Kısa süreliğine gelen ziyaretçiler için kozmopolit Montevideo, müthiş bir doğaya sahip Colonia ve sürekli partiler düzenlene Punta del Este oldukça sevilen yerlerdir. Ancak daha detaylı keşifleri sevenler için Atlantik kıyıları, Rio Uruguay ormanları ya da at sırtında gezilebilecek deniz gibi geniş arazilerin yer aldığı Uruguay’ın iç kesimleri de farkı seçenekler olabilir.    

Uruguay Yönüne Uçan Havayolları