Paraguay Uçak Bileti Satın Al

Paraguay Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Asuncion

TRANSLATOR

Dil

Paraguay - Spanish

Para birimi

Paraguay Guarani

Telefon kodu

595

Başkent

Asuncion

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Paraguay arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Alejo Garci, Ayolas, Bahia Negra, Filadelfia, Fuerte Olimpo, Mariscal Estigarr, Mcal Lopez, Pedro Juan Caball, Pilar, Puerto La Victoria, Puerto Leda, Silvio Pettirossi, Teniente, Vallemi havalimanı Paraguay uçuşlarında kullanılır.
Paraguay Uçak Bileti

Paraguay Hakkında

Az ziyaret edilen ve çok iyi bilinmeyen bir ülke olan Paraguay tam olarak anlaşılamamış bir ülkedir. Kıtanın tam ortasında bulunan konumuna rağmen gezginler genellikle burada görülecek hiçbir şey olmadığı hissine kapılarak bu ülkenin etrafından dolaşırlar. Ancak buraya gelen gezginlerin otantik Güney Amerika deneyimlerini yaşama imkanı vardır.

Paraguay farklılıkların bir arada bulunduğu bir ülkedir: rüstik ve sofistike özellikleri, fakir ve zenginlerin bir arada yaşadığı caddeleri, egzotik doğal rezervleri ile modern şehirleri, lüks Mercedes arabalar ile atların aynı caddede ilerlediği, eski dükkanlar ile lüks alışveriş merkezlerinin yan yana olduğu, kırsal köylerin hemen yanında kolonyal kasabalar bulunan bu ülke gerçekten zıtlıklardan meydana gelmektedir. Yarı tropik Atlantik ormanlarının ilerisinde kupkuru Chaco vardır ve onun da ilerisinde izole yaşayan Mennonite medeniyetleri bulunmaktadır.  

Paraguay Yönüne Uçan Havayolları