Recife - Sao Paulo Uçak Bileti

Recife - Sao Paulo Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Paulo Yerel Saat 04:05
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2130 KM

Recife - Sao Paulo Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Recife - Sao Paulo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Recife - Sao Paulo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Recife - Sao Paulo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Recife - Sao Paulo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2130 KM kadardır.
Recife ve Sao Paulo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Recife - Sao Paulo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Ethiopian Airlines, Air Canada, Tam Linhas Aereas, Virgin Atlantic, Aeromexico, Lan Airlines, Alitalia, Emirates, American Airlines, Iberia, KLM, United Airlines, Air France, Avianca, Qatar Airways, Delta Air Lines, Gol Linhas Aereas, Japan Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Aerolineas Argentinas, Swiss, TAP Portugal, Copa Airlines firmalarıdır.
Recife - Sao Paulo arasında Guararapes Intl, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.