Etiyopya Uçak Bileti Satın Al

Etiyopya Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Addis_Ababa

TRANSLATOR

Dil

Amharca

Para birimi

Ethiopian Birr

Telefon kodu

251

Başkent

Addis Ababa

En Ucuz Etiyopya Uçak Biletleri


J9 Jazeera Airways 13 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 5.822 TL
Satın Al
J9 Jazeera Airways 16 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 5.822 TL
Satın Al
J9 Jazeera Airways 20 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 5.822 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 15 Kasım 2023
İstanbul Addis Ababa 6.339 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 04 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.760 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 08 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.760 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 13 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.760 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 15 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.760 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 18 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.760 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 20 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.760 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 24 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.766 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 05 Şubat 2023
İstanbul Addis Ababa 6.831 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Etiyopya arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Etiyopya uçak bileti fiyatı 5.822,11 TL kadardır.
Aba Segud, Aba Tenna D Yilma Intl, Alula Aba Nega, Arba Minch, Asela, Asosa, Awareh, Awasa, Axum, Azezo, Bahar Dar, Bako, Beica, Beles, Bole Intl, Bulchi, Buno Bedele, Chagni, Debre Marcos , Debre Tabor, Degeh Bur, Dembi Dolo, Fincha'a, Gambela, Geladi, Genda Wuha, Ghimbi, Ginir, Gode, Gore havalimanı Etiyopya uçuşlarında kullanılır.
Etiyopya Uçak Bileti

Etiyopya Hakkında

Etiyopya’da kültür ve doğanın daha iyi birleşimini bulmak için zorlanırsınız. En iyi bölüm: deneyimi engelleyecek bir kitle olmayacak.

Tarihi Harikalar

Avrupa sömürgeciliğinden kaçmış olan neredeyse tek Afrika ülkesi olan Etiyopya, kültürel kimliğinin çoğunu muhafaza etmektedir. Yüce hikayesi geniş kapsamlı ve tarihi Aksumite kabirleri ve dikilitaşlarından 17. yüzyıl şatolarına kadar değişen tarihi hazineleriyle dolu olan verimli yaylalarını terketmiştir. Ve İnsanlığın Beşiği diye boşuna denilmedi; arkeolojik olarak konuşursak, Mısır Kuzey Afrika için neyse Etiyopya Sahraaltı Afrika’sıdır.

Açıkhava Maceraları

Bu ülke gerçeküstü, evham verici manzaralarıyla açıkhava maceralarını diler. Etiyopya’nın Simien ve Bale Dağları’nda yürüyüş ve trek yapmak bariz seçeneklerdir. Sonra orada kayalığın dik yüzüğüne tırmanarak Tigray’daki taş ile yontulmuş uzak kiliselere, Darakil Depresyonu’nun sürreal derinliklerini keşfetmek gibi ölmeden-önce-yapmanız-gereken anlar vardır. Sonuncu fakat bir o kadar da önemli olarak, Etiyopya pek çok yöreye özgü türle Afrika’nın en iyi kuş gözlem noktası arasında sıralanır. Kesin olan bir şey var; unutulmaz deneyimlerle ödüllendirileceksiniz.

Kara Adamının Hayali

Etiyopya’nın manzarası hem ölçek hem de güzellik açısından hayran bırakıyor. Gezginler şaşırtıcı kanyon zeminleri, uçurumlar, göller, bozkır ovalar ve yüksek platolar ile etkilenir – Afrika’nın hayrette bırakan aktif volkanlarının %25’inin serpiştirildiği şaşırtıcı bir şekilde ıssız olan Danakil Depresyonu’nu da unutmamak lazım.

Onurlu Gelenekleriyle İnsanlar

Bu arazilerdeki insanlar, Afar, Mursi, Karo, Hamer, Nuer ve Anuak da dahil olmak üzere tarihi gelenek ve görenekleri neredeyse tamamen bozulmadan kalmış olan çok çeşitli Afrikalılardır. Bu topluluklarla kalmak bir kez bütün insanlık tarafından takip edilen hayat tarzına müthiş bir başlangıçtır. Boynuz’a yapılan herhangi bir seyahatin öne çıkan noktası bölgedeki geleneksel kültürün bütünleyici parçaları olan pek çok seremoni ve festivallerden birine şahit olmaktır. Bunlar Hristiyan, İslami ya da animist festivaller, ya da düğün, ergenlik ayini töreni ya da yerel pazar günü gibi köy etkinlikleri olabilir.

Etiyopya Yönüne Uçan Havayolları