Stuttgart Uçak Bileti Al

Stuttgart Uçak Bileti Fiyatları

Stuttgart Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Stuttgart arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Stuttgart uçak bileti fiyatı 1.735 TL kadardır.
Stuttgart, Stuttgart havalimanı Stuttgart uçuşlarında kullanılır.

Stuttgart Hakkında

Stuttgart, Almanya’nın ticari sektöründe en dinamik şehri olmakta ve çok fazla dağlık alanı bulunan bir yerleşim alanı olmaktadır. Türklerin en yoğun olarak yaşadığı merkezlerden bir olmakta ve şehrin içerisinde çok sayıda kaplıcalar bulunmaktadır. SAP, Bosch, Mercedes- Benz, Porsche gibi dünya çapında popüler devletlerinde merkezi bu şehirde bulunmaktadır. Şehir endüstri alanında merkezi bir alan olması itibari ile bilinmekte ve otomotiv, mühendislik, mimarlık gibi sektörlerde dünyanın önde gelen başarılara imzalar atılmaktadır. Şehirde iki adet üniversite bulunmakta ve kütüphanesi içerisinde ortaçağdan kalma el yazması eserler bulundurmaktadır. Önemli müzeleri bulunmakta ve düzenli şehir yapısı ile de farklı bölgelerden göç almaktadır. Hayvanat bahçesi, yeni sarayı, Solitude kalesi ile farklı gezilip- görülebilecek mekânlara sahip olmaktadır.

Stuttgart Havalimanları

Stuttgart Havalimanı

Stuttgart Havalimanı (IATA: STR) Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinin başkenti Stuttgart’ın uluslararası havalimanıdır. Stuttgart’ın eski belediye başkanı Manfred Rommel’ın adını taşıyan havalimanı, Almanya’nın altıncı en işlek havalimanıdır ve 2015’te kapılarından 10.5 milyon yolcu geçmişti. Germanwings’in önemli merkezi olan havalimanı, Avrupa’nın çeşitli şehirleri ve tatil destinasyonlarına ve Atlanta’ya uzun mesafe uçuşlara ev sahipliği yapıyor.

Stuttgart’ın yaklaşık 13 km güneyinde bulunan havalimanı, yakındaki Leinfelden-Echterdingen, Filderstadt kasabaları ve Stuttgart’ın kendisinin sınırlarında yerleşiyor. 2007’de Almanya’nın dokuzuncu en büyük sergi merkezi Stuttgart Trade Fair, havalimanının hemen yanındaki alana taşınmıştı. Buna ek olarak küresel araç park şirketi APCOA Parking’in de genel merkezi burada yerleşiyor.


Kara Ulaşımı


Araç

İki ana otoyol bulunuyor: Havalimanının hemen kuzeyinde Bundesautobahn 8 (A8) ve Karlsruhe ve Stuttgart şehirlerini Ulm, Augsburg ve Munich’e bağlıyor. Bundesstraße 27 (B27), Stuttgart şehir merkezine doğru gidiyor ve aynı zamanda güneye doğru Tübingen ve Reutlingen’e.


Otobüsler

Esslingen am Neckar, Reutlingen ve Tübingen şehirlerinden bağlantı otobüsleri bulunuyor. Buna ilave olarak Alman uzun mesafe otobüs şirketleri ADAC Postbus, DeinBus ve Flixbus’in havalimanında Stuttgart için duruyor ve bazı diğer şehirlere de direkt seferler yapıyor.


Banliyö Demiryolu

Stuttgart Havalimanı’na şehrin ana demiryolu istasyonundan Stuttgart banliyö trenleri S2 ya da S3’ü kullanarak Stuttgart Flughafen/Messe istasyonundan 30 dakikada rahatlıkla ulaşmak mümkün.


Gelecek Uzun Mesafe Demiryolu

Gelecekte havalimanını, Stuttgart 21 demiryolu yeniden geliştirme projesi kapsamında inşaatı devam eden Stuttgart - Ulm yüksek hızlı demiryolu hattı ile bağlamak planlanıyor. Bundan dolayı havalimanının mevcut banliyö istasyonu yakınında yeni uzun mesafe tren istasyonu inşa edilecek. ICE yüksek hızlı trenlerinin geçeceği yeni istasyon yeni hatta yer altı tüneli ile bağlanacak. Stuttgart-Ulm hattının 2020’de açılması planlanıyor ve resmi açılışı da 2022’de yapılacak.

En Uygun Stuttgart Uçak Biletleri

Stuttgart Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da
Pegasus İstanbul - Stuttgart 1.735 TL
SunExpress Hatay - Stuttgart 1.862,94 TL
Pegasus Antalya - Stuttgart 1.896,33 TL
Pegasus Adana - Stuttgart 1.957,25 TL
Pegasus Kayseri - Stuttgart 2.525,5 TL
Türk Hava Yolları Rize - Stuttgart 2.777,42 TL
Pegasus Malatya - Stuttgart 2.869,99 TL
Türk Hava Yolları İzmir - Stuttgart 3.047,34 TL
SunExpress Samsun - Stuttgart 3.197,37 TL
Aegean Airlines Sofya - Stuttgart 3.479,18 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Stuttgart 3.629,03 TL
Türk Hava Yolları Ordu - Stuttgart 3.638,67 TL
Türk Hava Yolları Kahramanmaraş - Stuttgart 3.740,25 TL
Swiss Paris - Stuttgart 4.095,29 TL
Türk Hava Yolları Erzincan - Stuttgart 4.257,46 TL

Stuttgart Yönüne Uçan Havayolları

Stuttgart Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  7°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  8°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  2°C

Haritada Stuttgart

Almanya Şehirleri

Stuttgart Yönüne Uçuşlar