TUIfly Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

TUIfly Hakkında

TUI fly 1972’den beri hizmet vermekte olan Alman havayolları firmasıdır. TUI Group tarafından kurulan firmanın merkezi Hannover Havalimanı başta olmak üzere Berlin Tegel Havaalanı, Düsseldorf Havaalanı, Frankfurt Havaalanı, Hamburg Havaalanı ve Cologne Bonn Havaalanı’dır. TUI fly, 1 adet Boeing 737-700, 33 adet Boeing 737-800 ve 1 adet Boeing 787-8 olmak üzere 35 uçaklık filoya sahiptir. Aynı zamanda 27 tane uçak siparişi ile firma, daimi olarak ilerlemeyi hedefler. 2009 yılında TUI fly, Air Berlin ile iş ortaklığı başlatmıştır.

TUI fly Rota ve Seferleri

TUL fly Almanya içi uçuşları aşağıda listelendiği gibidir.
 • Berlin Tegel Havaalanı
 • Köln / Bonn Havaalanı
 • Düsseldorf Havaalanı
 • EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg
 • Frankfurt Havaalanı
 • Hamburg Havaalanı
 • Hannover Havaalanı
 • Karlsruhe / Baden-Baden Havaalanı
 • Münih Havaalanı
 • Cologne Bonn Havaalanı
 • Nürnberg Havaalanı
 • Paderborn Lippstadt Havaalanı
 • Saarbrücken Havaalanı
 • Stuttgart Havaalanı
Aynı zamanda firma Türkiye’de Antalya Havaalanı, Milas Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Eskişehir Anadolu Havaalanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Kayseri Erkilet Uluslararası Havalimanı’na da seferler düzenler. TUL fly dış hat uçuşlarının yapıldığı ülkeler: Cezayir, Mısır, Gambiya, Fas, Tanzanya, Tunus, Türkiye, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Finlandiya, Yunanistan, İtalya, Kosova, Hollanda, Portekiz, İspanya, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Meksika, Kenya, İsrail, Ürdün, Maldivler, Sri Lanka, Tayland, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Malta ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuş saatinden 24 saat önce başlar ve 6 saat kalana kadar devam eder. Uzun mesafeli uçuşlar için online check-in 72 saat önce aktif hale gelir. Online check-in yapan yolcular bagajlarını TUI fly kontuarlardan teslim edebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

TUI fly Airlines ile uçuşlarda ücretsiz bagaj limiti 20 kg'dır. Birlikte seyahat eden yolcular için, kontrol edilen tüm bagajların toplam ağırlığı, her bagaj parçası için 20 kg'lık serbest bagaj sınırını aşamaz. Çeşitli ağırlık sınırlamalarıyla ek bagaj parçaları için internet üzerinden rezervasyon yapılabilir. Ekstra bagaj ücretleri uçuş rotasına göre değişir. Her bir bagaj parçası için maksimum ağırlık 32 kg'dır ve 80x65x45 cm boyutları aşılamaz.


TUI fly İkramlıkları

TUI fly ikramlıkları arasında sıcak ve soğuk içecekler, sandviçler ve atıştırmalıklar bulunur. Uzun mesafeli uçuşunuzda standart yemekler dışında yemek seçimi yapılabilir. Vejetaryen yolcular, glüten toleransı olanlar, şeker hastaları için özel yemekler sunulur.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi uçuştan 30 gün önce aktif hale gelir ve 48 saat öncesine dek devam eder. Uzun mesafeli uçuşlarda koltuk seçimi başlangıcı 74 saat öncesine kadar sürmektedir. Rezervasyondan yaklaşık 30 dakika sonra bu hizmet kullanılabilir hale gelir. Yolcular, farklı koltuk tipleri arasından seçim yapabilir.


TUI fly Özel Programları

 • BlueMiles
Bluemiles, TUI fly yolcularına özel mil programıdır. Yolcular, uçuşlarının yanı sıra TUI fly iş ortaklarından yaptıkları harcamalardan mil kazanır. Bluemiles üyeleri Almanya, Avusturya, İsviçre ve Mayorka'daki Lindner Hotels & Resorts'ta 1.000 mil ve konaklama başına kategori yükseltme kazanır.
 • Otel Rezervasyonu
TUI fly anlaşmalı otellerden rezervasyon yaptıran yolcular, hem mil kazanır hem de millerini otel ücretlerinde indirim sağlamak üzere kullanabilir. 100.000’den fazla Bluemiles puanı bulunanlar ücretsiz otel rezervasyonu yaptırabilir.


İletişim

TUl fly Hava Yolları Telefon Numarası: 020 7048 0143
E-mail adresi: info@tuifly.be
Web sitesi: tuifly.com
Adres: TUIfly Vermarktungs GmbH Karl-Wiechert-Allee 2330625 Hannover / Almanya
 

En Ucuz TUIfly Uçak Biletleri


X3 TUIfly 19 Mayıs 2023
Düsseldorf Dalaman 8.869 TL
Satın Al
X3 TUIfly 26 Mayıs 2023
Düsseldorf Dalaman 9.244 TL
Satın Al

TUIfly Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok