TUIfly TUIfly Uçak Bileti

Genel Merkezi

Almanya

Kuruluş Tarihi

2007

Uçtuğu Nokta Sayısı

38

Uçtuğu Ülke Sayısı

11

Toplam Uçak Sayısı

24

Satış Durumu

Aktif

En Popüler TUIfly Uçak Biletleri

X3 TUIfly 09 Eylül 2024
Dalaman Düsseldorf 6.704 TL
Satın Al
X3 TUIfly 10 Haziran 2024
Düsseldorf Dalaman 10.681 TL
Satın Al
X3 TUIfly 15 Haziran 2024
Frankfurt Palma Mallorca 9.989 TL
Satın Al

TUIfly Hakkında

TUI fly 1972’den beri hizmet vermekte olan Alman havayolları firmasıdır. TUI Group tarafından kurulan firmanın merkezi Hannover Havalimanı başta olmak üzere Berlin Tegel Havaalanı, Düsseldorf Havaalanı, Frankfurt Havaalanı, Hamburg Havaalanı ve Cologne Bonn Havaalanı’dır. TUI fly, 1 adet Boeing 737-700, 33 adet Boeing 737-800 ve 1 adet Boeing 787-8 olmak üzere 35 uçaklık filoya sahiptir. Aynı zamanda 27 tane uçak siparişi ile firma, daimi olarak ilerlemeyi hedefler. 2009 yılında TUI fly, Air Berlin ile iş ortaklığı başlatmıştır.

TUI fly Rota ve Seferleri

TUL fly Almanya içi uçuşları aşağıda listelendiği gibidir.
 • Berlin Tegel Havaalanı
 • Köln / Bonn Havaalanı
 • Düsseldorf Havaalanı
 • EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg
 • Frankfurt Havaalanı
 • Hamburg Havaalanı
 • Hannover Havaalanı
 • Karlsruhe / Baden-Baden Havaalanı
 • Münih Havaalanı
 • Cologne Bonn Havaalanı
 • Nürnberg Havaalanı
 • Paderborn Lippstadt Havaalanı
 • Saarbrücken Havaalanı
 • Stuttgart Havaalanı
Aynı zamanda firma Türkiye’de Antalya Havaalanı, Milas Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Eskişehir Anadolu Havaalanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Kayseri Erkilet Uluslararası Havalimanı’na da seferler düzenler. TUL fly dış hat uçuşlarının yapıldığı ülkeler: Cezayir, Mısır, Gambiya, Fas, Tanzanya, Tunus, Türkiye, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Finlandiya, Yunanistan, İtalya, Kosova, Hollanda, Portekiz, İspanya, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Meksika, Kenya, İsrail, Ürdün, Maldivler, Sri Lanka, Tayland, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Malta ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuş saatinden 24 saat önce başlar ve 6 saat kalana kadar devam eder. Uzun mesafeli uçuşlar için online check-in 72 saat önce aktif hale gelir. Online check-in yapan yolcular bagajlarını TUI fly kontuarlardan teslim edebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

TUI fly Airlines ile uçuşlarda ücretsiz bagaj limiti 20 kg'dır. Birlikte seyahat eden yolcular için, kontrol edilen tüm bagajların toplam ağırlığı, her bagaj parçası için 20 kg'lık serbest bagaj sınırını aşamaz. Çeşitli ağırlık sınırlamalarıyla ek bagaj parçaları için internet üzerinden rezervasyon yapılabilir. Ekstra bagaj ücretleri uçuş rotasına göre değişir. Her bir bagaj parçası için maksimum ağırlık 32 kg'dır ve 80x65x45 cm boyutları aşılamaz.


TUI fly İkramlıkları

TUI fly ikramlıkları arasında sıcak ve soğuk içecekler, sandviçler ve atıştırmalıklar bulunur. Uzun mesafeli uçuşunuzda standart yemekler dışında yemek seçimi yapılabilir. Vejetaryen yolcular, glüten toleransı olanlar, şeker hastaları için özel yemekler sunulur.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi uçuştan 30 gün önce aktif hale gelir ve 48 saat öncesine dek devam eder. Uzun mesafeli uçuşlarda koltuk seçimi başlangıcı 74 saat öncesine kadar sürmektedir. Rezervasyondan yaklaşık 30 dakika sonra bu hizmet kullanılabilir hale gelir. Yolcular, farklı koltuk tipleri arasından seçim yapabilir.


 

TUIfly Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm TUIfly uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda TUIfly uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
TUIfly uçak biletiyle başlıca Dalaman, Frankfurt, Dalaman, Duesseldorf, Dalaman yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
TUIfly havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Almanya, Almanya, Türkiye, Almanya, Almanya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. TUIfly havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
TUIfly müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
TUIfly uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
TUIfly uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

TUIfly Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok