İstanbul Stuttgart Uçak Bileti

İstanbul - Stuttgart Uçuşu

Min Fiyat 1.290 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Pegasus
En Çok Uçuş Yapan Firma Pegasus
Stuttgart Yerel Saat 16:00
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1770 KM

İstanbul - Stuttgart Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Stuttgart Uçak Biletleri

İstanbul - Stuttgart Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Stuttgart Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Pegasus İstanbul - Stuttgart 08 Temmuz 2023 1.290 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 09 Temmuz 2023 1.290 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 17 Mayıs 2023 1.292 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 14 Temmuz 2023 1.333 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 15 Temmuz 2023 1.333 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 16 Temmuz 2023 1.333 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 17 Temmuz 2023 1.333 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 19 Temmuz 2023 1.348 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 17 Şubat 2023 1.350 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 08 Şubat 2023 1.350 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 10 Temmuz 2023 1.352 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 01 Haziran 2023 1.374 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 18 Şubat 2023 1.465 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 09 Şubat 2023 1.523 TL
Pegasus İstanbul - Stuttgart 03 Şubat 2023 1.595 TL

İstanbul - Stuttgart Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul - Stuttgart arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İstanbul - Stuttgart arası uçak bileti en düşük 1.290 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul - Stuttgart arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1770 KM kadardır.
İstanbul ve Stuttgart arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
İstanbul - Stuttgart arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Turkish Airlines, Pegasus, Germanwings, Air Berlin firmalarıdır.
İstanbul - Stuttgart arasında Sabiha Gökçen, İstanbul, Stuttgart havalimanları kullanılmaktadır.

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Stuttgart Hakkında

Stuttgart, Almanya’nın ticari sektöründe en dinamik şehri olmakta ve çok fazla dağlık alanı bulunan bir yerleşim alanı olmaktadır. Türklerin en yoğun olarak yaşadığı merkezlerden bir olmakta ve şehrin içerisinde çok sayıda kaplıcalar bulunmaktadır. SAP, Bosch, Mercedes- Benz, Porsche gibi dünya çapında popüler devletlerinde merkezi bu şehirde bulunmaktadır. Şehir endüstri alanında merkezi bir alan olması itibari ile bilinmekte ve otomotiv, mühendislik, mimarlık gibi sektörlerde dünyanın önde gelen başarılara imzalar atılmaktadır. Şehirde iki adet üniversite bulunmakta ve kütüphanesi içerisinde ortaçağdan kalma el yazması eserler bulundurmaktadır. Önemli müzeleri bulunmakta ve düzenli şehir yapısı ile de farklı bölgelerden göç almaktadır. Hayvanat bahçesi, yeni sarayı, Solitude kalesi ile farklı gezilip- görülebilecek mekânlara sahip olmaktadır.

Stuttgart Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  7°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  2°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  2°C
 • açık
  Sal
  açık
  0°C

Haritada Stuttgart