Seyşeller Adaları Uçak Bileti Satın Al

Seyşeller Adaları Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Indian/Mahe

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Seychelles Rupee

Telefon kodu

248

Başkent

Victoria

En Ucuz Seyşeller Adaları Uçak Biletleri


QR Qatar Airways 06 Ekim 2023
İstanbul Mahe Island 10.559 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Seyşeller Adaları arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Seyşeller Adaları uçak bileti fiyatı 10.558,83 TL kadardır.
Bird Island, Denis Island, Desroches, Fregate Is, Praslin Island, Seychelles Intl havalimanı Seyşeller Adaları uçuşlarında kullanılır.
Seyşeller Adaları Uçak Bileti

Seyşeller Hakkında

Topaz deniz, yemyeşil tepeler, son derece rahat bir tempo tarafından sarılmış talk pudrası plajlar; bu tropical cennetin hayalleri Seyşeller’de gerçeğe dönüşüyor.

Muhteşem Plajlar

Tabiat Ana Hint Okyanusu’nda dağılmış bu 115 adayla oldukça cömertti ve onları şımartmıştı. İnkar edilemeyecek bir şekilde, plajlar oldukça dikkat çekiyor ve bu plajlar topaz denizi ile sarılmış ve yemyeşil tepe ve eğik büyük kayalar ile desteklenmiş inci parlaklığındaki kumun zarif şeritleri ile oluşmuştur. Ve görünüşte hemen hemen hiç bir ruh yoktur. Favori plajınızı seçmek dondurmanınızın neli olduğunu seçmek gibidir – hepsi çok güzeldir! Dünyaca ünlü Anse Source d’Argent, gözlerden uzak Anse Marron, çekici Anse Takamaka ve kartpostal gibi mükemmel manzaraı Anse Lazio çok popüler olanlardandır.

Lüks Tatil Yerleri

Beyaz kumlu plajlar, gözlerden uzak koylar, mercan rekli günbatımları, şık oteller, mükemmel restoranlar, dingin ılıcalar. Rüya gibi bir ortamla, balayına çıkanların ve büyüleyici bir tropikal kaçamak arayanların Seyşeller’i uzun zamandır listelerinin en başına eklemeleri şaşırtıcı değil. Eğer paranız varsa, siz de ülkenin yıldızlarla süslenmiş öne çıkan noktalarından birinde lüks hayatı yaşayabilirsiniz. Eğer milyoner değilseniz, çekinmeyin. Bu cennet düşündüğünüzden daha ekonomik. Ultra lüks seçeneklerinin yanı sıra Seyşeller bol miktarda çok cep yakmayan ve yöresel özellikler sunan kendin pişir kendin ye tesisler ve ailelerin işlettiği konukevlerine sahiptir.

Ekoturizm & Yabani Hayat Gözetleme

Kameranızın şarjını doldurun, millet – Seyşeller boşuna ‘Hint Okyanusu’nun Galàpagos’u olarak anılmıyor. Kuş Adası’nın kumlu plajları üzerinde deniz kaplumbağalarının yuvalamasını ya da Curieuse’de özgürce dolaşan Aldabra tosbağalarını izlemek hayatınızın deneyimlerinden biri olacaktır. Eğer doğal ortamlarında külrengi deniz kırlangıcı, tropikal kuş, bülbül ve çenesi düşük kızılgerdanlar görmeyi umuyorsanız Aride, Cousin ve Kuş Adaları’ndaki kuş cennetleri ağırlıkla planınıza dahil olmalıdır. Ve doğal hallerindeki oldukça nadir olan deniz cevizi palmiyelerini görebileceğiniz Praslin’in Vallée de Mai’si Eden’den bir parçadır.

Neden Seyşeller’i Seviyorum?

Jean-Bernard Carillet, Yazar

Seyşeller’i düşündüğümde aklımdaki bütün renkler canlanıyor. Beyaz kuma yansıyan güneş, turkuaz deniz, yeşil ormanlar ve kızgın günbatımları her şeyi sürreal yapıyor, bir tropikal rüyayı gerçeğe dönüştürüyor. Bu küçük ama mükemmel takımadaya kaç defa dönsem de, güzelliği halen benim nutkumun tutulmasına sebep olur. Yüzeyin altı kadar karayı da seviyorum. Günlerimi memnuniyetle huzurlu plajlarda tembellik yaparak geçirebilirim. Ya da en sevdiğim ada olan La Digue çevresinde bisiklet sürerek. Ya da birazcık dalış ya da şnorkelle yüzme için denize doğru giderek.

Susal Zevkler

Dalış yapmak ve şnorkelle yüzmek Seyşeller’de en popüler aktivitelerdir, ve bu doğrudur. Sağlam kayalıklar, kanyonumsu bölge, sığ sahanlar, ilginç gemi enkazları, etkileyici granit çıkıntılar ve muhteşem mercan bahçeleri dalışçı ve şnorkelcilere çok çeşitli bir ortama anında erişim sağlıyor. Su ılık ve berrak ve en büyük pelajikten en küçük yavru tropik yaratığa kadar dolu hayat ile kaynıyor. İster deneyimli dalgıç ya da paletleri ayağınıza ilk defa geçiriyor olun, her seviye için bölgeler bulunmaktadır. Ve en çağdaş dalış merkezlerinde kaliteli, çok dil bilen eğitmenler tarafından karşılanacaksınız.

Seyşeller Adaları Yönüne Uçan Havayolları