Salt Lake City - Los Angeles Uçak Bileti

Salt Lake City - Los Angeles Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Los Angeles Yerel Saat 17:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 930 KM
Los Angeles Hızlı Erişim

Salt Lake City Los Angeles Seferli Firmalar

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.
Salt Lake City - Los Angeles Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Salt Lake City - Los Angeles arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Salt Lake City - Los Angeles arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 930 KM kadardır.
Salt Lake City ve Los Angeles arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Salt Lake City - Los Angeles arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air New Zealand, Air France, Virgin Atlantic, Spirit Airlines, Avianca, Japan Airlines, El Al Israel Airlines, Air Canada, United Airlines, Skywest Airlines, Alaska Airlines, Delta Air Lines, KLM, Asiana Airlines, Aeromexico, Westjet, Alitalia, Korean Air firmalarıdır.
Salt Lake City - Los Angeles arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Salt Lake City Intl havalimanları kullanılmaktadır.