Dusseldorf Uçak Bileti Al

Dusseldorf Uçak Bileti Fiyatları

Dusseldorf Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Dusseldorf arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Dusseldorf uçak bileti fiyatı 1.197,77 TL kadardır.

Dusseldorf Hakkında

Dusseldorf Uçak Bileti Dusseldorf,  Almanya sınırları içinde yer alan Kuzey Ren- Vestfalya eyaletinin başkenti olan bu şehir Ren kıyısında kurulmuştur. Şehrin adı Düssel deresinden gelmektedir.  Şehrin kuzey kısmında Ruhr bölgesi güney kısmında ise Köln bulunmaktadır. Moda ve fuar merkezi olarak kabul edilen bu şehir çeşitli sektörleri ağırlayarak ülke ekonomisine yüksek katkıda bulunaktadır. Bu sayede şehirde pek çok turisti ve yatırımcıyı ağırlamaktadır. Şehir merkezinde bulunan Altstadt Semti meyhane ve birahaneleri ile ünlenmiş bir yerdir. Eyaletin en büyük havalimanlarında biri olan Düsseldorf Uluslararası Havalimanı da bu şehir içinde yerini almaktadır. Şehir pek çok spor dalında açtığı kulüplerle de adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Futbol dalında Fortuna Düsseldorf, buz hokeyi dalında DEG, Amerikan futbolu dalında ise Düsseldorf Rhein Fire klüpleri bulunmaktadır.

Dusseldorf Havalimanları

Düsseldorf Havalimanı

Düsseldorf Havalimanı (IATA: DUS) Almanya’nın Kuzey Rhine-Westphalia eyaletinin başkenti Düsseldorf’un uluslararası havalimanıdır. Düsseldorf şehir merkezinden yaklaşık 7 kilometre kuzeyde ve Almanya’nın en büyük metropoliten alanı Essen, Rhine-Ruhr'in 20 kilometre güney batısında yerleşiyor.

Düsseldorf, Frankfurt ve Münih'ten sonra Almanya'nın en büyük havalimanıdır ve 2015’te 22.4 milyon yolcu ağırlamıştı. Air Berlin ve Eurowings hava yollarının merkezidir ve Lufthansa’nın Frankfurt ve Münih merkezleri dışından uzun mesafeli uçuşlar yaptığı (Newark’a) tek yeridir. Havalimanında üç yolcu terminali, iki pist bulunuyor ve Airbus A380 gibi geniş gövdeli uçakları kaldırma kapasitesine sahiptir.


Kara Ulaşımı


Tren

Düsseldorf Havalimanı’na iki demiryolu istasyonunda ulaşmak mümkün. Birincisi banliyö demiryolu hattı, diğeri ise bölgesel uzun mesafe trenleri. Havalimanı demiryolu istasyonu terminalden 2.5 kilometre uzaklıkta bulunuyor ve Alman demiryollarının bütün türleri, ICE yüksek hızlı trenleri de dahil burayı kullanıyor. Havalimanının ayrıca kendi S-Bahn istasyonu var, Düsseldorf Havalimanı İstasyonu terminalin altında bulunuyor. S11 hattı buradan geçiyor ve son durağı da buradadır.

Tam otomatik SkyTrain isimli monoray, uzaktaki istasyonları park alanlarına ve yolcu terminallerine bağlıyor ve aynı zamanda terminaller arası bağlantı olarak da kullanılıyor.


Yol

Havalimanına otoyol A44’ün (Belçika– Kassel, Çıkış Düsseldorf-Flughafen) bir parçası olan kendi otoyolu üzerinden ulaşılabilir, bu da A52, A57 ve A3 otoyollarına bağlanıyor.Ayrıca taksiler ve birkaç araç kiralama ajansının yeri de bulunuyor. Bunlara ek birkaç yerel otobüs hattı havalimanını yakınlardaki alanlar ve Düsseldorf şehir merkezine bağlıyor.

En Uygun Dusseldorf Uçak Biletleri

Dusseldorf Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da
Eurowings Zürih - Düsseldorf 1.197,77 TL
SunExpress Ankara - Düsseldorf 1.399,85 TL
SunExpress Gaziantep - Düsseldorf 1.470,51 TL
Eurowings Viyana - Düsseldorf 1.497,14 TL
SunExpress Adana - Düsseldorf 1.655,5 TL
SunExpress Zonguldak - Düsseldorf 1.781,35 TL
Alitalia Roma - Düsseldorf 1.938,9 TL
Air Serbia Sofya - Düsseldorf 2.298,11 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Düsseldorf 2.300,58 TL
Pegasus Hatay - Düsseldorf 2.462,59 TL
Türk Hava Yolları Trabzon - Düsseldorf 2.670,27 TL
Türk Hava Yolları Erzurum - Düsseldorf 2.881,28 TL
Türk Hava Yolları İzmir - Düsseldorf 3.116,56 TL
Vueling Airlines Beyrut - Düsseldorf 3.128,38 TL
Türk Hava Yolları Edremit - Düsseldorf 3.257,53 TL

Dusseldorf Yönüne Uçan Havayolları

Dusseldorf Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  6°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  7°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  5°C

Haritada Dusseldorf

Almanya Şehirleri

Dusseldorf Yönüne Uçuşlar