İstanbul Dusseldorf Uçak Bileti

İstanbul - Dusseldorf Uçuşu

Min Fiyat 1.105 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Pegasus
En Çok Uçuş Yapan Firma Pegasus
Dusseldorf Yerel Saat 16:40
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2040 KM

İstanbul - Dusseldorf Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Dusseldorf Uçak Biletleri

İstanbul - Dusseldorf Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Dusseldorf Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 14 Haziran 2023 1.105 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 05 Haziran 2023 1.105 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 26 Mayıs 2023 1.128 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 30 Mart 2023 1.138 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 03 Nisan 2023 1.138 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 04 Nisan 2023 1.138 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 05 Nisan 2023 1.138 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 25 Nisan 2023 1.179 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 22 Şubat 2023 1.241 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 23 Şubat 2023 1.241 TL
Pegasus İstanbul - Düsseldorf 24 Şubat 2023 1.241 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Düsseldorf 07 Şubat 2023 1.381,47 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Düsseldorf 01 Mart 2023 1.404,19 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Düsseldorf 18 Şubat 2023 1.405,59 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Düsseldorf 15 Şubat 2023 1.410,32 TL

İstanbul - Dusseldorf Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul - Dusseldorf arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İstanbul - Dusseldorf arası uçak bileti en düşük 1.105 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul - Dusseldorf arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2040 KM kadardır.
İstanbul ve Dusseldorf arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
İstanbul - Dusseldorf arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Turkish Airlines, Pegasus, Air Berlin firmalarıdır.
İstanbul - Dusseldorf arasında International , Moenchengladbach Apt, Weeze , Sabiha Gökçen, İstanbul havalimanları kullanılmaktadır.

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Dusseldorf Hakkında

İstanbul Dusseldorf uçak bileti Dusseldorf,  Almanya sınırları içinde yer alan Kuzey Ren- Vestfalya eyaletinin başkenti olan bu şehir Ren kıyısında kurulmuştur. Şehrin adı Düssel deresinden gelmektedir.  Şehrin kuzey kısmında Ruhr bölgesi güney kısmında ise Köln bulunmaktadır. Moda ve fuar merkezi olarak kabul edilen bu şehir çeşitli sektörleri ağırlayarak ülke ekonomisine yüksek katkıda bulunaktadır. Bu sayede şehirde pek çok turisti ve yatırımcıyı ağırlamaktadır. Şehir merkezinde bulunan Altstadt Semti meyhane ve birahaneleri ile ünlenmiş bir yerdir. Eyaletin en büyük havalimanlarında biri olan Düsseldorf Uluslararası Havalimanı da bu şehir içinde yerini almaktadır. Şehir pek çok spor dalında açtığı kulüplerle de adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Futbol dalında Fortuna Düsseldorf, buz hokeyi dalında DEG, Amerikan futbolu dalında ise Düsseldorf Rhein Fire klüpleri bulunmaktadır.

Dusseldorf Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  9°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  7°C
 • açık
  Paz
  açık
  5°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  5°C
 • açık
  Sal
  açık
  3°C

Haritada Dusseldorf