San Diego Uçak Bileti Al

San Diego Uçak Bileti Fiyatları

San Diego Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile San Diego arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı San Diego uçak bileti fiyatı 1.422,21 TL kadardır.
Brown Field, Gillespie, Lindberg Fld, Mc Clellan Palomar, Miramar Nas, Montgomery Fld, North Island Nas havalimanı San Diego uçuşlarında kullanılır.

San Diego Hakkında

San Diego, Güney Kaliforniya sınırları içinde karşımıza çıkan bir şehirdir. ABD ve Meksika sınırları arasında kalan bir sahil şehri olarak da bilinir. Bu açıdan bakıldığında turizm konusunda da oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Son yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde 1.301.617 insanın yaşadığı da görülür.  Şehrin büyüklüğü açısında bakıldığında Kaliforniya da 2. Sırayı ABD de ise 9. Sırayı almayı başarmıştır. Şehir içinde görüle tropikal iklim insanların tatillerini rahatça yapmalarını sağlar. Meksika sınırındaki Tijuana yakınlarında bulunan bu şehir önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Denizcilik tarihine bakıldığında ise şehir oldukça eski ve güçlü bir tarih ile karşımıza çıkmaktadır. Şehir içinde San Diego Hayvanat Bahçesi ve San Diego Safari Parkı bulunmaktadır. Bu park her gün pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

En Uygun San Diego Uçak Biletleri

San Diego Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da
Spirit Airlines Dallas - San Diego 1.422,21 TL
Qatar Airways İstanbul - San Diego 11.280,53 TL

San Diego Yönüne Uçan Havayolları

Haritada San Diego

Amerika Şehirleri

San Diego Yönüne Uçuşlar