Londra Los Angeles Uçak Bileti

Londra - Los Angeles Uçuşu

Min Fiyat 10.562,6 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Westjet
En Çok Uçuş Yapan Firma Westjet
Los Angeles Yerel Saat 05:32
Yaklaşık Uçuş Süresi 12 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 8750 KM

Londra - Los Angeles Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Londra - Los Angeles Uçak Biletleri

Londra - Los Angeles Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Londra - Los Angeles Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Westjet Londra - Los Angeles 15 Haziran 2023 10.562,6 TL

Londra - Los Angeles Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Londra - Los Angeles arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 12 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Londra - Los Angeles arası uçak bileti en düşük 10.562,6 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Londra - Los Angeles arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 8750 KM kadardır.
Londra ve Los Angeles arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Londra - Los Angeles arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Malaysia Airlines, United Airlines, Air France, Finnair, Air Pacific, El Al Israel Airlines, American Airlines, Singapore Airlines, Alaska Airlines, Virgin Atlantic, Delta Air Lines, KLM, Royal Jordanian, Srilankan Airlines, Aeromexico, British Airways, Gulf Air firmalarıdır.
Londra - Los Angeles arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted havalimanları kullanılmaktadır.

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.

Los Angeles Hakkinda

Londra Los Angeles uçak bileti Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.

Haritada Los Angeles