Honolulu Uçak Bileti

Honolulu Hakkında

Honolulu

Hawai’nin Oahu adasındaki başkenti olan Honolulu’yu ziyaret edenler kumlu plajlarını, lezziz deniz ürünlerini ve dost canlısı yerelleri görmek için burayı seçiyorlar. Honolulu’nun merkezi şehrin tarihi ve ticati merkezidir, burada onlarca butik ve müzeyi keşfederken Waikiki’de turist alanları, plajlar ve çok katlı oteller bulunmaktadır. Toplu taşıma oldukça düzgün olduğu için Honolulu’da etrafı dolaşmak oldukça kolaydor ve şehrin inanılmaz gece hayatı varır. Ama daha da önemlisi kültürü Hawai’nin kalanı için geçiş sağlamaktadır. Buralarda volkan veya diğer doğa harikalarını görebilir veya sadece güneşin tadını çıkarığ sörf yapabilirsiniz. Honolulu seyahat rehberimiz her zaman güneşin parladığı şehirde görelecek her şey hakkında bilgi sağlayacaktır.

Honolulu’da Kaçırmamanız Gerekenler

Honolulu’ya gitmeyi planlayan fitness tutkunları her yıl Mayıs ayında düzenlenen Honolulu Triatlonuna bakmalıdırlar. Güneşlenme ve sörf için en popüler yerlerden biri olan Waikiki plajını ziyaret etmeyi unutmayın.

Her Mart üç gün boyunca Honolulu, Honolulu Festivali ile tarihini kutlamaktadır. Büyük Geçit, sanat fuarı, önemli müzisyenlerin konserleri, sergiler, havaifişikler ve taze Hawai yemeklerinden satan çok sayıda satıcı vardır. Honolulu’nun gerçek tadı için bu festival kaçırılmamalıdır.

Honolulu’yu Ne Zaman Ziyaret Etmeli

Honolulu’da yaz ayları genellikle kuru ike kış ayları oldukça yağmurlu geçmektedir. Yine de dereceler mevsimler arasında çok değişmemektedir. Genellikle 50 ve 90 Fahrenheit arasında kalmaktadır. Fırtına ve hortumlar oldukça nadirdir. Çoğu ziyaretçi için yaz ayları ilk tercih ola da, Honolulu’ya ziyareti tüm yıl içersinde planlayabilirsiniz.

Honolulu Yönüne Uçan Havayolları

Qantas Airways
Alaska Airlines
Air China
Hawaiian Airlines
China Eastern Airlines
Philippine Airlines
Westjet
Air Pacific
Jetstar
Maya Island Air
All Nippon Airways
US Airways
V Australia
Island Air