Fildişi Sahilleri Uçak Bileti Satın Al

Fildişi Sahilleri Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Abidjan

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BCEAO - Francs

Telefon kodu

225

Başkent

Abidjan

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Fildişi Sahilleri arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Abengourou, Aboisso, Borotou, Bouake, Boundiali, Buyo, Daloa, Danane, Divo, F Houphouet Boigny, Ferkessedougou, Gagnoa, Guiglo, Katiola, Korhogo, Lakota, Mahana, Man, Mankono, Nero-Mer, Odienne, Ouango Fitini, San Pedro, Sassandra, Seguela, Soko, Taabo, Tabou, Tehini, Tingrela havalimanı Fildişi Sahilleri uçuşlarında kullanılır.
Fildişi Sahilleri Uçak Bileti

Fildişi Sahilleri Hakkında

Son çatışmadan kötü etkilenen ancak kumsal ve yağmur ormanlarıyla bezenmiş Fildişi Sahili’nden yükü yüzünden kaçınmak ayıp olurdu.

Fildişi Sahili çekici, deniz yıldızı dolu kumsalları ile kaplıdır ve orman yolları o kadar turuncudur ki bronzlaştırıcı tozun şeritlerine benzer.

Man’in zirve ve vadileri yüksek arazi iklimi, taze hava ve yerel sanat sunarken güneyde Ulusal Taï Parkı sırlar, türler ve ağaçlarının dallarının altında ceviz kıran şempanzeler saklıyor.

Sade Assinie ve gösterişli Grand Bassam’ın kumsal tesisleri gölcüklerin gökdelenler arasında yolunu bulduğu ve katedral tepelerinin mavi cennetleri deldiği ismi var cismi yok başkent Abidjan’dan uzak hafta sonu dinlenmeleri için yapılmıştır.

Fildişi Sahilleri Yönüne Uçan Havayolları