Budget Online Araç Kiralama

Budget Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Budget firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Budget araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Budget firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Budget araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Budget Araç Kiralama Firası Hakkında

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan Budget, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe, esneklik, yüksek kalite ve kolay ulaşılabilirlik ile müşterilerine sınırsız bir hizmet sunar. 1958’den bu güne Avrupa, Afrika, Asya ve Ortadoğu’da bulunan 128 farklı ülkede sahip olduğu 3400 ofisiyle her tür araç ihtiyacını karşılamaktadır. 2007 yılı itibariyle Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Budget, hızla büyümeye devam eden araç kiralama sektöründe, sunduğu yüksek kaliteli hizmet, uygun fiyat düzeyi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile lider marka olma yolunda ilerlemektedir.


Budget Araç Kiralama Fiyatları

Budget, adından da anlaşılacağı üzere her tür bütçe için uygun alternatifler sunar. Sunduğu hizmetler ile kendisine ödenen paranın hakkını vermeye çalışan bir markadır. Kiralamak istediğiniz aracın kiralama süresine ve kilometre sınırına karar verdikten sonra size yüzlerce farklı fiyat alternatifi sunulur. Bu geniş fiyat aralığında dilediğiniz aracı zevk ve tercihleriniz doğrultusunda ön ödeme fırsatlarından da yararlanarak kiralayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda navigasyon,  ek tekerlek ve bebek koltuğu gibi talepleriniz Budget araç kiralama tarafından karşılanabilir. Ancak bu hizmetlerin bedeli verilen fiyata dâhil değildir.
Ödemeler yalnızca kredi kartı aracılığıyla gerçekleşir. Nakit ödeme ve ya banka kartlarıyla ödeme yapamazsınız. Kiralama sözleşmesi yapılırken kredi kartınızın yanınızda olması gerekir. Kiralanacak aracın sınıfına göre 500 ile 2500 TL arasında bir depozito ücreti alınır. Ford, Fiat, Nissan gibi ekonomi sınıfı araçlar için 500 TL, orta sınıf araçlar için 750 TL, Volkswagen Golf, Ford Focus gibi orta üstü araçlar için 1250 TL, BMW ve Mercedes gibi markaların üst sınıf araçları için 2500 TL depozito ücreti alınır.


Budget Araç Kiralama Koşulları

Tüm araç kiralama acentaların da olduğu gibi Budget araç kiralama hizmetlerinden de yararlanmak için minimum 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken başka bir hususta 21 yaşını doldurmuş olsanız dahi 1 yıllık B grubu ehliyete sahip değilseniz araç kiralayamazsınız. Yaş sınıra takılan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek orta ve üst sınıf araç kiralayabilir. Genç sürücü ücretini ödemiş ve orta sınıf araçlar kiralamak isteyen kişiler en az 2 yıllık, üst sınıf ve Premium araçlar kiralamak isteyen kişiler ise en az 3 yıllık ehliyete sahip olmalıdır.
Araç kullanım süresi içerisinde alınan trafik cezalarından kullanıcılar sorumlu tutulur. Trafik cezalarına ödenen ücret fiyattan düşürülmez.
Kiraladığınız araçları mutlaka kira sözleşmesinde açıkça belirtilen yer, zaman ve yakıt koşullarına uyarak teslim edilmesi gerekir. Farklı bir şubeye araç tesliminden ya da teslim edilmesi gereken yakıt miktarına uymamaktan dolayı doğacak ek ücretlerden kişinin kendisi sorumludur.


Budget Ofisleri Ve İletişim

Budget’in İstanbul ve İzmir başta olmak üzerinde Türkiye genelinde 40 tan fazla ilde ofisi bulunur. Batıdan doğuya İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı, İzmir Adnan Menderes havalimanı, Bodrum Milas havalimanı, Antalya havalimanı, Antakya havalimanı, Ankara Esenboğa havalimanı, Adana havalimanı, Diyarbakır havalimanı, Elazığ havalimanı, Muş havalimanı gibi onlarca havalimanı Budget ofislerine ev sahipliği yapmaktadır. Kiraladığınız araçları bu bürolardan endişe duymadan güvenle teslim alabilirsiniz.
 

Budget İletişim

Telefon: 444 4 722
Telefon: 0216 587 99 90
E-Posta: rez@budget.com.tr
Website:

Adres:
Budget Türkiye Aydınevler Mah. Saygı Cad.No: 60 34854 Küçükyalı / İstanbul

Budget Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok