Otocar Online Araç Kiralama

Otocar Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • i20
  Kızılay
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.131,26 TL
 • Egea
  Kızılay
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.518,43 TL
 • C Elysee
  Kızılay
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.518,43 TL
 • Micra
  Kızılay
  Micra
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.905,60 TL
 • Corsa
  Kızılay
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.905,60 TL
 • Picanto
  Kızılay
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.905,60 TL
 • Rio
  Kızılay
  Rio
  veya benzeri
  Intermediate
  12.905,60 TL
 • Accent Blue
  Kızılay
  Accent Blue
  veya benzeri
  Ekonomi
  14.841,44 TL
 • i20
  Kızılay
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.589,00 TL
 • Egea
  Kızılay
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.637,39 TL

Otocar Araç Kiralama Firası Hakkında

Otocar araç kiralama şirketi, Kançul Grup’un deneyimleriyle 2005 yılında kurulmuştur. 2005 yılından beri araç kiralama şirketi olarak değerlerimizle ve tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Araç filo seçeneklerimizde 2020 ve 2017 model yıllarına ait araçlardan pek çok araba kategorimiz mevcuttur. Otocar, birçok firma ile işbirliği yapmakta ve müşterilerine araç seçeneklerini sunma konusunda sınırsız avantaj vermeye çalışmaktadır.
Araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Her araç için kira bitimi sonrasında kontroller yapılmakta, araç iyice temizlenmekte ve tekrar kiralanması amacıyla hizmete sunulmaktadır. Araçlar kira dönüşünde 22 farklı noktada kontrolden geçirilirler. Genç ve güvenli Otocar araç kiralama ile sizler de günlük veya daha uzun yolculuklarınızda bizi tercih ederek, istediğiniz araçla seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Teknolojik yeniliklere açık olan firmamıza web sitemizden veya şubelerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Otocar Araç Kiralama Fiyatları

Otocar araç kiralama ile 2017 ila 2020 model yılı araçlar kategorisinden istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Araçlarda düz vites veya otomatik araç seçenekleri ile birçok araba içinden bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Fiyatlandırmada süre, aracın kiralanacağı gün sayısı çok önemlidir. Ekonomik veya lüks araç kategorisinden hangi grup aracı seçerseniz fiyatlandırma ona göre belirlenmektedir. Benzinli veya dizel yakıt seçenekli araçlarda fiyatı belirleyen diğer faktörlerdir.
Günlük, haftalık araç kiralama veya aylık oto kiralamada farklı ürünler, alternatif çözümler sunmaktayız. Otocar araç kiralamadan alınan arabanın, yakıt giderleri konusunda kiracı sorumludur. Araç kiralamada fiyatlandırma bir gün için 24 saat, bir hafta için 7 gün ve bir ay için 30 günlük bir hesaplama üzerinden değerlendirilir.
Yetkili makamların kiralanmış araca el koyması halinde tüm sorumluluk ve giderler, aracı kiralayan kişiye aittir. Aracı kiralayan kişi, geçen günler için de kira ücretini firmamıza ödemekle yükümlüdür.


Otocar Araç Kiralama Koşulları

Otocar araç kiralama anlaşmasında belirtilen gün ve saatte, teslim edilecek yerde kiralanmış aracın teslimi gerçekleşmelidir. Araç teslimatı sözleşmede belirtildiği gibi gerçekleşmelidir. Aracın teslimi sırasında sözleşmeyi imzalayan kiracı, bazı noktalara dikkat etmelidir. Sözleşmeyi imzalayan kişi, aracı hasarsız aldığını, yedek lastiği ile birlikte, trafik tescil belgesiyle, haritasıyla, aksesuarları ile aldığını onaylamaktadır. Sözleşmeyi okuyan kişi, imzaladıktan sonra bu şartları doğrular ve anlaşmadaki yer,  gün ve saatte aracı teslim edeceğini açıkça belirtir.


Otocar Ofisleri ve İletişim

Otocar Rental, Yenibosna Merkez Mahallesi, Değirmenbahçe Caddesi, İstwest Blokları A1A Blok, No: 126 Bahçelievler İstanbul’da hizmet vermektedir. Rezervasyon merkezimizden 444 06 92 nolu numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca açık Acil Destek Hattımız ile de bizimle irtibat kurarak sorularınızı sorabilir, danışabilirsiniz. Acil Destek Hattı İstanbul Avrupa numaramız + 90 545 575 39 04 ile de 7/24 yanınızdayız. İstanbul dışında Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve Diyarbakır şehirlerinde de ofislerimiz mevcuttur.
 

Otocar İletişim

Telefon: 444 06 92
Website:

Adres:
Yenibosna Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi İstwest Blokları A1A Blok No: 126 Bahçelievler-İstanbul/Türkiye

Otocar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok