Carplus Online Araç Kiralama

Carplus Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Egea
  Kadıköy
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.129,24 TL
 • 301
  Kadıköy
  301
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.230,06 TL
 • i20
  Kadıköy
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.290,56 TL
 • Egea
  Giresun Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.125,57 TL
 • Egea
  Giresun Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.392,31 TL
 • Clio
  Giresun Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.392,31 TL
 • Egea
  Dalaman Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  595,70 TL
 • i20
  Dalaman Havalimanı
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  744,62 TL
 • Doblo
  Dalaman Havalimanı
  Doblo
  veya benzeri
  Standart
  744,62 TL
 • Tourneo Courier
  Dalaman Havalimanı
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  744,62 TL

Carplus Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Carplus firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Carplus araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Carplus firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Carplus araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Carplus araç kiralama firmasında Egea, 301, i20, Clio, Doblo, Tourneo Courier tür araçlar bulunur.

Carplus Araç Kiralama Firası Hakkında

Yeni nesil araç kiralama konseptiyle müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayan Carplus Rent a Car, geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Bölgesel hizmet ağını gün geçtikçe genişletmekte, sektörde isminden söz ettiren bir firma haline gelmektedir. Güvenilir, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Carplus, deneyimli kadrosu ile müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Carplus, sektörünü ve müşterilerini iyi analiz etmekte, beklentileri karşılamak için durmadan çalışmaktadır. Hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlarda hizmet vermekte, sektörde lider şirketler konumuna ulaşmayı amaçlamaktadır.


Carplus Araç Kiralama Fiyatları

Carplus ile kiralanan araçların fiyatları pek çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Bunlardan en önemlisi aracın kiralanmak istendiği süredir. Günlük ya da aylık kiralamalara göre araç kiralama fiyatları değişmektedir. Aracın yakıt türü, yılı ve modeli fiyatları değiştirebileceği gibi, buna ek olarak aracın dahil olduğu sınıfa göre de fiyatlar şekillenmektedir.
Ekonomik sınıfa dahil araçlarda; günlük ücret 120-170 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Orta sınıfa dahil araçlarda; günlük ücret 170-210 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Üst sınıfa dahil araçlarda; günlük ücret 210-300 Türk Lirası arasında değişmektedir.


Carplus Araç Kiralama Koşulları

Carplus aracılığıyla araç kiralamak isteyen müşterilerin belirli koşulları sağlaması gerekir.
Araç kiralama sözleşmesinin gerçekleştirildiği sırada A, B ve F sınıfı araçlar için sürücünün ehliyeti aldığı tarihten itibaren en az 1 yıl geçmiş ve ulusal ya da uluslararası geçerli bir ehliyete sahip olması gerekir. Aracı kiralayan sürücünün 21 yaşını tamamlamış olması zorunludur. Aksi takdirde araç kiralama işleminden faydalanamamaktadır.
Araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin en az 24 saatlik (1 gün) kiralama yapması gerekir. Kiralama hizmeti aylık ya da yıllık olarak verilmekte, fiyatlar buna bağlı olarak değişmektedir.
Fiyatlara yağlama, bakım, kasko ve %18 KDV dahildir. Yakıt ve geçiş ücretleri, trafik cezaları müşterinin kendisine aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber, müşteriler dilediği takdirde Carplus tarafından temin edilir.
Carplus’a ait araçlar yalnızca Türkiye sınırları içinde kullanılabilir. Araçları yurtdışına çıkarmak koşullara aykırı olarak sayılmaktadır.
Araç kiralama işlemleri yalnızca aracı kiralayan kişinin adına düzenlenmiş kredi kartıyla gerçekleştirilmektedir. Nakit ödeme, debit kart ya da ön ödemeli çekler gibi ödeme yöntemleri kabul edilmemektedir.
Araç tesliminde sürücünün kendi adına düzenlenmiş bir kredi kartını yanında bulunması gerekir. Kiralanan aracın sınıfına uygun provizyon, bu karttan tahsil edilir.
İptal talebi aracın alış saatinden 24 saat önce yapıldığı takdirde, ödenen tutar eksizksiz bir şekilde kredi kartına iade edilir. İptal talebinin aracı alış saatine 24 saatten az bir süre kala ya da bildirimde bulunmaksızın yapılmak istenmesi gibi durumlarda, ödenen tutardan %5 kesinti yapılır. Kesinti sonrası kalan tutar kredi kartına iade edilir.


Carplus Ofisleri ve İletişim

Adım adım büyümekte olan Carplus, Karadeniz Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet vermektedir. Muğla, Ordu, Giresun ve Samsun olmak üzere toplam 4 şehirde hizmet vermekte ve ağını gitgide büyütmektedir. Farklı şehirlerde hizmet veren Carplus ofislerine Dalaman Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı ve Samsun Havalimanı ev sahipliği yapmaktadır.
 

Carplus İletişim

Telefon: 0216 575 3535
Telefon: 0216 575 35 35
E-Posta: info@carplusrentacar.com.tr
Website:

Adres:
Ordu Giresun Havalimanı İç-Dış Hatlar Geliş Katı

Carplus Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok