Carplus Online Araç Kiralama

Carplus Araç Kiralama Firası Hakkında

Yeni nesil araç kiralama konseptiyle müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayan Carplus Rent a Car, geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Bölgesel hizmet ağını gün geçtikçe genişletmekte, sektörde isminden söz ettiren bir firma haline gelmektedir. Güvenilir, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Carplus, deneyimli kadrosu ile müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Carplus, sektörünü ve müşterilerini iyi analiz etmekte, beklentileri karşılamak için durmadan çalışmaktadır. Hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlarda hizmet vermekte, sektörde lider şirketler konumuna ulaşmayı amaçlamaktadır.


Carplus Araç Kiralama Fiyatları

Carplus ile kiralanan araçların fiyatları pek çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Bunlardan en önemlisi aracın kiralanmak istendiği süredir. Günlük ya da aylık kiralamalara göre araç kiralama fiyatları değişmektedir. Aracın yakıt türü, yılı ve modeli fiyatları değiştirebileceği gibi, buna ek olarak aracın dahil olduğu sınıfa göre de fiyatlar şekillenmektedir.
Ekonomik sınıfa dahil araçlarda; günlük ücret 120-170 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Orta sınıfa dahil araçlarda; günlük ücret 170-210 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Üst sınıfa dahil araçlarda; günlük ücret 210-300 Türk Lirası arasında değişmektedir.


Carplus Araç Kiralama Koşulları

Carplus aracılığıyla araç kiralamak isteyen müşterilerin belirli koşulları sağlaması gerekir.
Araç kiralama sözleşmesinin gerçekleştirildiği sırada A, B ve F sınıfı araçlar için sürücünün ehliyeti aldığı tarihten itibaren en az 1 yıl geçmiş ve ulusal ya da uluslararası geçerli bir ehliyete sahip olması gerekir. Aracı kiralayan sürücünün 21 yaşını tamamlamış olması zorunludur. Aksi takdirde araç kiralama işleminden faydalanamamaktadır.
Araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin en az 24 saatlik (1 gün) kiralama yapması gerekir. Kiralama hizmeti aylık ya da yıllık olarak verilmekte, fiyatlar buna bağlı olarak değişmektedir.
Fiyatlara yağlama, bakım, kasko ve %18 KDV dahildir. Yakıt ve geçiş ücretleri, trafik cezaları müşterinin kendisine aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber, müşteriler dilediği takdirde Carplus tarafından temin edilir.
Carplus’a ait araçlar yalnızca Türkiye sınırları içinde kullanılabilir. Araçları yurtdışına çıkarmak koşullara aykırı olarak sayılmaktadır.
Araç kiralama işlemleri yalnızca aracı kiralayan kişinin adına düzenlenmiş kredi kartıyla gerçekleştirilmektedir. Nakit ödeme, debit kart ya da ön ödemeli çekler gibi ödeme yöntemleri kabul edilmemektedir.
Araç tesliminde sürücünün kendi adına düzenlenmiş bir kredi kartını yanında bulunması gerekir. Kiralanan aracın sınıfına uygun provizyon, bu karttan tahsil edilir.
İptal talebi aracın alış saatinden 24 saat önce yapıldığı takdirde, ödenen tutar eksizksiz bir şekilde kredi kartına iade edilir. İptal talebinin aracı alış saatine 24 saatten az bir süre kala ya da bildirimde bulunmaksızın yapılmak istenmesi gibi durumlarda, ödenen tutardan %5 kesinti yapılır. Kesinti sonrası kalan tutar kredi kartına iade edilir.


Carplus Ofisleri ve İletişim

Adım adım büyümekte olan Carplus, Karadeniz Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet vermektedir. Muğla, Ordu, Giresun ve Samsun olmak üzere toplam 4 şehirde hizmet vermekte ve ağını gitgide büyütmektedir. Farklı şehirlerde hizmet veren Carplus ofislerine Dalaman Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı ve Samsun Havalimanı ev sahipliği yapmaktadır.
 

Carplus İletişim

Telefon: 0216 575 3535
Telefon: 0216 575 35 35
E-Posta: info@carplusrentacar.com.tr
Website:

Adres:
Ordu Giresun Havalimanı İç-Dış Hatlar Geliş Katı

Carplus Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok