Turmobil Online Araç Kiralama

Turmobil Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Ford Tourneo Courier
  Muğla-Fethiye
  Ford Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  169.13 TL
 • Ford Tourneo Courier
  Ankara-Tren Garı
  Ford Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  115.95 TL
 • Dacia Sandero
  Ankara-Tren Garı
  Dacia Sandero
  veya benzeri
  Intermediate
  137.22 TL
 • Opel Corsa
  Ankara-Tren Garı
  Opel Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  159.56 TL
 • Peugeot 301
  Ankara-Tren Garı
  Peugeot 301
  veya benzeri
  Ekonomi
  175.52 TL
 • Peugeot 2008
  Ankara-Tren Garı
  Peugeot 2008
  veya benzeri
  Intermediate
  179.77 TL
 • Ford Puma
  Ankara-Tren Garı
  Ford Puma
  veya benzeri
  Intermediate
  179.77 TL
 • Renault Megane Sedan
  Ankara-Tren Garı
  Renault Megane Sedan
  veya benzeri
  Intermediate
  180.84 TL
 • Ford Focus
  Ankara-Tren Garı
  Ford Focus
  veya benzeri
  Intermediate
  222.32 TL
 • Mercedes Benz A180
  Ankara-Tren Garı
  Mercedes Benz A180
  veya benzeri
  Premium
  265.94 TL

Turmobil Araç Kiralama Firası Hakkında

Önce yolculuğunuzu hayal edin sonra Turmobil size bu yolculuğu gerçeğe dönüştürsün. Turmobil Türkiye’nin 6 faklı noktasında, bakımlı ve geniş araç filoları ile tercihiniz ne olursa olsun size aradığınız aracı sunar. Turmobil araç kiralama çatısı altında istersiniz klasik bir araba, isterseniz kamp yapabileceğiniz bir karavan ya da isterseniz mavi denizlere açılabileceğiniz bir tekne kiralayabilirsiniz. Bunun yanında Turmobil ile ayrıcalıklı kurumsal araç kiralama deneyimi yaşayabilir, filonuzun yönetimi için fazladan birine ihtiyaç duymazsınız.


Turmobil Araç Kiralama Fiyatları

Türkiye’de ilk defa Turmobil araç kiralama aracılığıyla tek bir acenta üzerinden araba, karavan, tekne hatta şoförlü ya da şoförsüz transfer aracı kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm bu hizmetler özel olarak eğitilmiş deneyimli personeller tarafından size sunulur. Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız fark etmeksizin her tipten aracın fiyatını sadece tercihleriniz belirler. Ortalama bir fiyata ulaşmak için ilk olarak kullanım süresine karar vermelisiniz. Kullanım süresine bağlı olarak fiyatlar artabileceği gibi azaladabilir. İkinci olarak araçları model, marka, kapasite ve yakıt türüne göre kişileştirebilir, size özel en cazip fiyatlar arasından birini seçebilirsiniz. Sigorta, kasko, bebek koltuğu, ek şoför gibi hizmetler fiyata dâhil değildir. Bu nedenle alacağınız her ek hizmet sonucu ödeyeceğiniz fiyat artar.


Turmobil Araç Kiralama Koşulları

Turmobil web sitesi üzerinden aradığınız aracı yakıt, vites ve segment tercihlerinize göre kolaylıkla filtreleyebilir, hızlı ve pratik araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ancak bu deneyimden faydalanabilmek için ilk olarak yerine getirmeniz gereken bazı koşullar vardır.
İlk koşul, araç kiralamak için mutlaka çipli bir kimlik kartına ve aktif bir sürücü belgesine sahip olmaktır. Araçların sınıfına göre istenilen ehliyet süresi değişmektedir.  Ekonomi, orta ve orta suv sınıflara ait araçlar için en az 4 yıllık ehliyete, üst, premium sınıf ve minibüs tipi araçlar için en az 6 yıllık ehliyete sahip olmak zorundasınız.
Yine araçlarını sınıfına göre minimum sürücü yaşı, depozito ücreti ve kullanılabilecek maksimum kilometre sınırı değişmektedir.
Ekonomi sınıfı araçlar için; 21 yaşında olmak,  1000 TL depozito ödemek ve günlük 400 km aylık 4000 km sınırını geçmemiş olmak gerekir.
Orta sınıf araçlar için; 25 yaşında olmak, 1500 TL depozito ödemek ve günlük 400 km aylık 4000 km sınırını geçmemiş olmak gerekir.
Ortasuv araçlar için; 25 yaşında olmak, 2000 TL depozito ödemek ve günlük 400 km aylık 4000
km sınırını geçmemiş olmak gerekir.
Minibüs tipi araçlar için; 27 yaşında olmak, 2000 TL depozito ödemek ve günlük 320 km aylık  3500 km sınırını geçmemiş olmak gerekir.
Üst ve Premium sınıf araçlar için; 27 yaşında olmak, 3000 TL depozito ödemek ve günlük 250 km aylık 3000 km sınırını geçmemiş olmak gerekir.
Karavan kiralamak için; 23 yaşında olmak, 3000 TL depozito ödemek ve günlük 250 km aylık 3500 km sınırını geçmemiş olmak gerekir. Tekneler talep sonucu minimum 7 gün süre ile kiralanır.
Her araç için en fazla iki adet ek sürücü eklenebilir. Araçlar full yakıtla teslim edilip, full yakıtla teslim alınır. Ve son olarak kullanım süresini kapsayan her gün için geçerli bir sigorta yaptırmak zorunludur.


Turmobil Ofisleri Ve İletişim

Turmobil Türkiyede 6 farklı noktada sizlere hizmet vermek için deneyimli kadroları ve geniş araç çeşitliliğiyle hizmetinizdedir. Sırasıyla Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı, Dalaman Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Muğla Milas Bodrum Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı birer Turmobil ofisine ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda Fethiye merkez ve Ankara YHT garında bulunan şubelerinden de araç kiralayabilirsiniz.
 

 

Turmobil İletişim

Telefon: 444 0 862
E-Posta: info@turmobil.com
Website:

Adres:
G.M.K. Bulv. | Ali Suavi Sk. No:9 | 06570 - Maltepe/Ankara

Turmobil Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok