Nissa Online Araç Kiralama

Nissa Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Fiat Fiorino
  İzmir-Bayındır
  Fiat Fiorino
  veya benzeri
  Ekonomi
  298.00 TL
 • Seat Toledo
  İzmir-Foça
  Seat Toledo
  veya benzeri
  Intermediate
  319.94 TL
 • Seat Toledo
  İzmir-Karaburun
  Seat Toledo
  veya benzeri
  Intermediate
  319.94 TL
 • Renault Clio
  Karaman-Merkez
  Renault Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  244.96 TL
 • Fiat Egea
  Karaman-Merkez
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  252.69 TL
 • Renault Clio
  Karaman-Tümü
  Renault Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  244.96 TL
 • Fiat Egea
  Karaman-Tümü
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  252.69 TL
 • Dacia Logan
  İstanbul-Büyükçekmece
  Dacia Logan
  veya benzeri
  Ekonomi
  509.88 TL
 • Renault Symbol
  Manisa-Merkez
  Renault Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  234.91 TL
 • Dacia Logan
  Manisa-Merkez
  Dacia Logan
  veya benzeri
  Ekonomi
  234.91 TL

Nissa Araç Kiralama Firası Hakkında

Nissa Car Rental, hızlı rezervasyon, araç güvenliği ve bakımlı araçlar özellikleriyle değerli müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Son model araçlarımızla çıktığınız seyahat ve yolculuklarda sevdiğiniz kişilerle birlikte güvende olmanız için çalışıyoruz. Sadece aracın kiralanması değil tüm kiralanma süreci boyunca 7/24 firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Nissa Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları çok sayıda unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunlar arasında araçların koltuk kapasiteleri, modelleri, markaları, otomatik & düz vites tercihi ve en önemlisi de aracın ne kadar süre ile kıyaslanacağı rol oynar. Araç kiralamada günlük ve uzun vadeli olarak istenilen gün kadar fiyatlandırma uygulanır. Bu sayede yalnızca kiraladığınız süre için ödeme yapar, fazla ücret ödemezsiniz.
Nissa Car Rental olarak sağlık personellerine ayrıcalıklı % 30 indirim fırsatı sunduğumuzu özellikle belirtmeliyiz. Tüm sağlık çalışanları ve sağlık personelleri için kiralayacağı araçlara ilişkin bu özel avantajlı fırsatlardan yararlanmanız için firmamıza bekleriz. İş Bankası personellerine özel % 25 indirim yapmaktayız. Ayrıca Türk Hava Yolları personellerine de özel % 25 indirim fırsatımız vardır. Bu özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak için web sitemizden veya şubemizden araç kiralayabilirsiniz.
Düz vites veya otomatik araç seçeneklerinden benzinli ya da dizel yakıt seçenekli araçlarımızın özellikleri araç kiralama fiyatlarını belirleyen unsurlardandır. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık aracın kiralanacağı süre de fiyatın belirlenmesindeki diğer bir unsurdur. Ekonomik veya lüks araç kategorilerindeki araçlarımızdan hangi gruba ait araç seçilirse fiyatlandırma o doğrultuda yapılmaktadır.


Nissa Araç Kiralama Koşulları

Ekonomik sınıftaki araçları kiralamak isteyen sürücüler minimum olarak 1 senelik ehliyete sahip olmalı ve 20 yaşını doldurmuş olmalıdır.
Orta segment araçlar için sürücüler 1 senelik ehliyet tecrübesini bulundurmalı ve en az 21 yaşını doldurmalıdır.
Üst segment araçları kiralayacak sürücüler ehliyetlerini minimum olarak 3 sene önce almış olmalıdır. Bununla birlikte 25 yaşını doldurmuş olma şartı da aranır.
Lüks segment araç kiralama işlemleri için sürücü en az 4 senelik ehliyet göstermelidir. Ek olarak 25 yaşını doldurmak önemli bir gerekliliktir.
Nissa olarak araç kiralama fiyatlarını 24 saat üzerinden hesaplıyoruz. Aylık kiralamalarda ise 30 gün baz alınır. Bu süre aşılmadan teslim edilme önemlidir, yarım saat gecikme göz ardı edilir. Diğer gecikmeler için ise ek ücret talep edilebilir. Günlük kilometre sınırı 300 kilometredir, 13 ila 25 gün arasındaki süreçler için kilometre limiti ise 140 kilometre’dir. Aşılan her bir kilometre için 0,50 TL ödenir.


Nissa Ofisleri ve İletişim

Nissa Car Rental; Yenişehir Mahallesi, Sümbül Sokak, Ekinci Rezidans A 15 Kurtköy, Pendik İstanbul’da merkez şubesiyle hizmet vermektedir. 444 4 093 numarasıyla bize ulaşabilir, sorularınızı müşteri destek hattımıza sorabilirsiniz. Web sitemizden de whatsapp ve sosyal medya adreslerimizi görebilir, irtibat kurabilirsiniz. 0549 647 72 50 telefon numaramızdan da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 

Nissa İletişim

Telefon: 444 4 093
Telefon: +90 546 460 60
E-Posta: info@nissacarrental.com
Website:

Adres:
Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. UpHıll Towers No:3A/14 / Atasehir / İstanbul / Türkiye

Nissa Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok