Nissa Online Araç Kiralama

Nissa Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
161
Şube Sayısı
196
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
2002
Firma Puanı
3 / 5

Nissa Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Traveller
  Alanya
  Traveller
  veya benzeri
  Van
  2.604,00 TL
 • Clio Sport Tourer
  Alanya
  Clio Sport Tourer
  veya benzeri
  Intermediate
  3.425,00 TL
 • Symbol
  Alanya
  Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.425,00 TL
 • Egea
  Alanya
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.425,00 TL
 • Taliant
  Alanya
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  3.620,00 TL
 • Picanto
  Alanya
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.620,00 TL
 • Megane Sedan
  Alanya
  Megane Sedan
  veya benzeri
  Intermediate
  3.816,00 TL
 • Doblo
  Alanya
  Doblo
  veya benzeri
  Standart
  4.402,00 TL
 • Jogger
  Alanya
  Jogger
  veya benzeri
  SUV
  5.379,00 TL
 • Lodgy 7
  Alanya
  Lodgy 7
  veya benzeri
  Konfor
  5.379,00 TL

Nissa Araç Kiralama Firası Hakkında

Nissa Car Rental, hızlı rezervasyon, araç güvenliği ve bakımlı araçlar özellikleriyle değerli müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Son model araçlarımızla çıktığınız seyahat ve yolculuklarda sevdiğiniz kişilerle birlikte güvende olmanız için çalışıyoruz. Sadece aracın kiralanması değil tüm kiralanma süreci boyunca 7/24 firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Nissa Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları çok sayıda unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunlar arasında araçların koltuk kapasiteleri, modelleri, markaları, otomatik & düz vites tercihi ve en önemlisi de aracın ne kadar süre ile kıyaslanacağı rol oynar. Araç kiralamada günlük ve uzun vadeli olarak istenilen gün kadar fiyatlandırma uygulanır. Bu sayede yalnızca kiraladığınız süre için ödeme yapar, fazla ücret ödemezsiniz.
Nissa Car Rental olarak sağlık personellerine ayrıcalıklı % 30 indirim fırsatı sunduğumuzu özellikle belirtmeliyiz. Tüm sağlık çalışanları ve sağlık personelleri için kiralayacağı araçlara ilişkin bu özel avantajlı fırsatlardan yararlanmanız için firmamıza bekleriz. İş Bankası personellerine özel % 25 indirim yapmaktayız. Ayrıca Türk Hava Yolları personellerine de özel % 25 indirim fırsatımız vardır. Bu özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak için web sitemizden veya şubemizden araç kiralayabilirsiniz.
Düz vites veya otomatik araç seçeneklerinden benzinli ya da dizel yakıt seçenekli araçlarımızın özellikleri araç kiralama fiyatlarını belirleyen unsurlardandır. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık aracın kiralanacağı süre de fiyatın belirlenmesindeki diğer bir unsurdur. Ekonomik veya lüks araç kategorilerindeki araçlarımızdan hangi gruba ait araç seçilirse fiyatlandırma o doğrultuda yapılmaktadır.


Nissa Araç Kiralama Koşulları

Ekonomik sınıftaki araçları kiralamak isteyen sürücüler minimum olarak 1 senelik ehliyete sahip olmalı ve 20 yaşını doldurmuş olmalıdır.
Orta segment araçlar için sürücüler 1 senelik ehliyet tecrübesini bulundurmalı ve en az 21 yaşını doldurmalıdır.
Üst segment araçları kiralayacak sürücüler ehliyetlerini minimum olarak 3 sene önce almış olmalıdır. Bununla birlikte 25 yaşını doldurmuş olma şartı da aranır.
Lüks segment araç kiralama işlemleri için sürücü en az 4 senelik ehliyet göstermelidir. Ek olarak 25 yaşını doldurmak önemli bir gerekliliktir.
Nissa olarak araç kiralama fiyatlarını 24 saat üzerinden hesaplıyoruz. Aylık kiralamalarda ise 30 gün baz alınır. Bu süre aşılmadan teslim edilme önemlidir, yarım saat gecikme göz ardı edilir. Diğer gecikmeler için ise ek ücret talep edilebilir. Günlük kilometre sınırı 300 kilometredir, 13 ila 25 gün arasındaki süreçler için kilometre limiti ise 140 kilometre’dir. Aşılan her bir kilometre için 0,50 TL ödenir.


Nissa Ofisleri ve İletişim

Nissa Car Rental; Yenişehir Mahallesi, Sümbül Sokak, Ekinci Rezidans A 15 Kurtköy, Pendik İstanbul’da merkez şubesiyle hizmet vermektedir. 444 4 093 numarasıyla bize ulaşabilir, sorularınızı müşteri destek hattımıza sorabilirsiniz. Web sitemizden de whatsapp ve sosyal medya adreslerimizi görebilir, irtibat kurabilirsiniz. 0549 647 72 50 telefon numaramızdan da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 

Nissa İletişim

Telefon: 444 4 093
Telefon: +90 546 460 60
E-Posta: [email protected]

Adres:
Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. UpHıll Towers No:3A/14 / Atasehir / İstanbul / Türkiye

Nissa Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Nissa firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Nissa araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Nissa araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Nissa firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Nissa araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Nissa firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Nissa araç kiralama firmasında Traveller, Clio Sport Tourer, Symbol, Egea, Taliant, Picanto, Megane Sedan, Doblo, Jogger, Lodgy 7 tür araçlar bulunur.

Nissa Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
3
1 Değerlendirme

Mustafa

�****

07-09-2023

Araba biraz eskiydi ve siparis ettigim arabadan farkliydi. On cam catlak teslim edildi bana, eger havaalanindan gece vakti almamis olsaydim, arabayi kabul etmezdim.