Europcar Online Araç Kiralama

Europcar Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Egea
  Mardin Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.085,01 TL
 • 301
  Mardin Havalimanı
  301
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.085,01 TL
 • Ibiza
  Mardin Havalimanı
  Ibiza
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.106,30 TL
 • Clio
  Mardin Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.191,41 TL
 • Egea
  Marmaris
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.031,13 TL
 • Clio
  Edremit Kocaseyit Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.036,13 TL
 • Egea
  Edremit Kocaseyit Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.263,14 TL
 • Egea Cross
  Edremit Kocaseyit Havalimanı
  Egea Cross
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.414,30 TL
 • Taliant
  Edremit Kocaseyit Havalimanı
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  5.429,47 TL
 • Megane Sedan
  Edremit Kocaseyit Havalimanı
  Megane Sedan
  veya benzeri
  Intermediate
  7.501,40 TL

Europcar Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Europcar firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Europcar araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Europcar araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Europcar firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Europcar araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Europcar firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Europcar araç kiralama firmasında Egea, 301, Ibiza, Clio, Egea Cross, Taliant, Megane Sedan tür araçlar bulunur.

Europcar Araç Kiralama Firası Hakkında

Uluslararası bir firma olma özelliğine sahip Europcar, dünyada en çok bilinen bir araç kiralama şirketidir. Global özelliğe sahip olması müşterilerininde sınırların olmadığı bir araç kiralama deneyimi yaşamasına vesile olmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında araç kiralama işlemleriniz için firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Son derece profesyonel ve uzman kadrosuyla araç kiralamak hem çok kolay hem de çok keyifli hale gelmektedir. Sizler de firmanın benzersiz fırsatlarından yararlanmak için web sitesine göz atmalısınız.
 

Europcar Araç Kiralama Fiyatları

 
Europcar müşterilerine araç kiralama konusunda benzersiz ve bol seçenekli hizmet sunmaktadır. Bünyesinde bulunan hizmetler, müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri baz alınarak oluşturulmuştur. Araç çeşitliliği, müşterilerin tercihleri göz önüne alınarak sınıflandırılmış ve seçimi kolaylaştırılmıştır. Böylece kiralanacak aracın seçimi için vakit harcamanıza gerek kalmaz. Firma genel ihtiyaçlara yönelik olarak temelde güvenlik ve konforu sağlamayı amaçlamaktadır. Özel olarak ise müşterilerin tercihleri ön plana çıkmaktadır. Lüks hizmetler olarak değerlendirilen şoförlü araç tercihi ve transfer hizmeti bu özel istekler doğrultusunda şekillenmiştir. Bunun yanında firma, çocuklu aileler için bebek koltuğu hizmeti ile kolay seyahat için navigasyon cihazı sağlamaktadır. Firma tarafından sağlanan önemli bir ek hizmet ise araç içi acil destek hizmetidir. Acil durumlar için önemli olan bu hizmet Europcar firmasını bir adım öne çıkarmaktadır.
 

Europcar Araç Kiralama Koşulları

 
Araç kiralama işlemlerinin en belirleyici unsuru, ödenecek fiyattır. Seyahatiniz için ayırdığınız bütçenin büyük kısmını kiralayacağınız araca vermek mantıklı bir hareket olmayacaktır. Europcar sizi bu dertten kurtaracak sihirli güce sahip. Firma, araçları fiyatlarına göre belirli gruplara ayırdığı için bütçenizi sarsmaz. Ayrıca erken rezervasyon ve indirim kampanyaları ile kiralama sürenize bağlı olarak uygun fiyatlara araç bulabilirsiniz. Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı seyahatlerinizde de firma en uygun araç kiralama fiyatlarına sahiptir. Fiyatlar konusunda sosyal medya hesapları üzerinden ve firmanın web sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Araç kiralamaya karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey, kiralama sözleşmesini imzalamak. Çoğu firmanın aksine Europcar ile yapacağınız sözleşme açık ve anlaşılır bir metindir. Firmanın müşterilerinden beklentisi ve dikkat edilmesi gerekenler açıkça ifade edilmiştir. Kiralama koşullarında özellikle dikkat edilmesi gerekenler ehliyet süresi, sürücü yaşı, ödenecek ücret bilgisi ve iptal ya da iade durumlarında yapılacaklardır. Araç kullanım ve teslimi konusunda da dikkat edilmesi gerekenler sözleşme içerisinde yer almaktadır.  
 

Europcar Ofisleri ve İletişim

 
Europcar dünyaca ünlü bir firma olduğu için online işlemlerde sıkça kullanılmakta ve bu konuda da liderliği elden bırakmamaktadır. Çoğu insan Türkiye’ye gelmeden önce ya da Türkiye’den yurtdışına çıkmadan önce araç kiralama işlemlerini firmanın online platformundan gerçekleştirmektedir. Kolay ve sade tasarımı ve seçimleri filtreleme özelliği sayesinde hızlıca aradığınız aracı bulabilirsiniz. Europcar tek tıkla dünyayı turlayacak aracı kiralamanızı sağlar.
 

Europcar İletişim

Telefon: 0216 427 0 427
Telefon: 0850 377 0 377
Website:

Adres:
E-5 Yanyol Pamukkale Sokak Soğanlık, Kartal-İstanbul

Europcar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok