Euronet Euronet Online Araç Kiralama

Euronet Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
15
Şube Sayısı
7
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
1999
Firma Puanı
0 / 5

Euronet Araç Kiralama Firası Hakkında

Araç kiralama işlemlerinizi eziyet olmaktan çıkarıp seyahatinize odaklanmanızı sağlayan Euronet Car Rental araç kiralama firması emrinizde. Günlük, aylık ve yıllık olarak kısa ve uzun dönem kiralama hizmeti veren firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Konforlu ve güvenilir bir seyahat için firmanın bünyesindeki araçlara göz atmanınızı öneririz. Web sitesi üzerinden yapacağınız araştırma ile araç kiralama keyfini doyasıya yaşayın.
 

Euronet Araç Kiralama Fiyatları

 
Bir araç kiralama firmasından en önemli beklenti, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmasıdır. Müşteri ve firma arasında karşılıklı güven duygusunun oluşması son derece önemlidir. Euronet Car Rental araç kiralama firması iş ahlakı, misyon ve profesyonel ekibiyle bu güveni müşterilerine sağlamaktadır. Geniş araç portföyü ile müşterilerin istediği aracı bulabilmesini kolaylaştırmaktadır. Firmadan herkesin ihtiyaç ve istekleri maksimum oranda karşılanmaktadır. Lüks araç tercihlerinden birisi olan limuzin kiralama işlemleri, firmanın en popüler seçenekleri arasındadır. Kişisel araç kiralamaların yanında filo araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal şirketler tarafından bu hizmet sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca firma İstanbul, Antalya, Ankara, Kayseri, Malatya gibi şehirlerden havalimanı araç kiralama ve transfer hizmeti de vermektedir.
 

Euronet Araç Kiralama Koşulları

 
Euronet Car Rental firması bünyesinde araç kiralama işlemleri, belirli koşullar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Öncelikle araç kiralama yaşı ve ehliyet süresi, aracın bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Genel olarak sürücü yaşı en az 21 olmalı ve ehliyetin alındığı tarihten itibaren en az 2 yıl geçmiş olmalıdır. Araçların kiralama öncesi depozitolarının ödenmiş olması gerekmektedir. Herbir araç için belirlenen miktarda depozito ücreti vardır ve bu değişmez. Kiralanan araçların günlük ve aylık olarak kilometre sınırı bulunmaktadır. Bu sınırların aşılmaması gerekmektedir. Aracın kiralama süresi bittikten sonra teslimi yapılmazsa ceza uygulanmaktadır. Buna göre 3 saati aşan bir gecikme olursa 1 günlük kiralama ücreti talep edilmektedir. Tüm bu koşullar kiralama sözleşmesinde maddeler şeklinde belirtilir ve müşterilerden de uyması beklenir.
Kiralama koşullarının yanında müşteriler için ödeyecekleri fiyat da oldukça önemlidir. Firma araç kiralama ücretleri konusunda müşterilerinin cebini yakacak teklifler sunmamaktadır. Özellikle web sitesi üzerinden yaptığı indirim ve kampanyalarla aylık ve yıllık kiralama ücretleri oldukça uyguna gelmektedir. Belirli dönemlerde yapılan indirim fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.
 

Euronet Ofisleri ve İletişim

 
Araç kiralama işlemlerini zahmetsizce ve hızlıca yapabilmenin yolu, online olarak gerçekleştirmektir. Kolayca seçim yapabilecek, istenilen sonuçları verebilen web sitesi, zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Euronet Car Rental firmasına ait web sitesi de bu özelliklere sahip. Araç rezervasyon ve kiralama işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapmanızı sağlamakta, modeller arasında fiyat karşılaştırması yapmaya imkan tanımaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden de takip ederek firmanın size sunduğu tekliflerden anında haberdar olun.
 

Euronet İletişim
E-Posta: info@euronetcar.com

Adres:
Turgut Özel Mh. 68. Sk. Otoport AVM No:46/145 Esenyurt İstanbul
Euronet Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Euronet firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Euronet araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Euronet araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Euronet firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Euronet araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Euronet firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Euronet Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok