Interia Online Araç Kiralama

Interia Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Picanto
  Van Merkez
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.849,51 TL
 • Clio 5
  Van Merkez
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.879,76 TL
 • Rio
  Van Merkez
  Rio
  veya benzeri
  Intermediate
  5.222,57 TL
 • Egea
  Van Merkez
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.464,55 TL
 • Taliant
  Van Merkez
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  5.726,69 TL
 • i20
  Van Merkez
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.726,69 TL
 • Corsa
  Van Merkez
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.998,92 TL
 • Picanto
  Van Merkez
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.023,32 TL
 • Clio 5
  Van Merkez
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.031,83 TL
 • Rio
  Van Merkez
  Rio
  veya benzeri
  Intermediate
  1.159,48 TL

Interia Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Interia firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Interia araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Interia firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Interia araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Interia araç kiralama firmasında Picanto, Clio 5, Rio, Egea, Taliant, i20, Corsa tür araçlar bulunur.

Interia Araç Kiralama Firası Hakkında

2011 yılından beri kullanıcılarına hizmet veren Interia Rent a Car sunduğu yüksek kalite güven ve ekonomik fiyatlarla araç kiralama sektöründe öncü olmaya çalışmaktadır. Kullanıcılarının uzun ve ya kısa süreli kullanım ihtiyaçlarını karşılamak için kendini sürekli geliştiren güvenilir bir araç kiralama şirketidir. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak için oldukça hızlı, pratik, konforlu, teknolojiye dayalı, kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmetleri sunar. Güler yüzlü müşteri temsilcileri, geniş araç yelpazesi ve müşteri odaklı Interia araç kiralama hizmetleri ile sen nereye istersen oraya!


Interia Araç Kiralama Fiyatları

Interia araç kiralama fiyatları seçeceğiniz aracın özelliklerine ve kiralama süresine göre değişkenlik göstermektedir. Aracın kapasitesi, modeli, yakıt türü gibi sahip olacağı özellikleri seçerek birçok alternatif fiyata ulaşabilirsiniz. Günlük ve ya aylık dilediğiniz süre zarfında araç kiralayabilirsiniz. Ancak günlük araç kiralama kullanım hakkı 300 kilometre ile sınırlandırılmıştır. Aylık kiralama kullanımı süresi 3500 kilometredir. Kullanıcıların belirtilen kilometre sınırlarını aşmaları durumunda aştıkları her bir kilometre başına ekstra ücret ödemeleri gerekir. Ekstra 100 km kullanım hakkı 50 TL iken ekstra 250 km kullanım hakkı almak 100 TL tutarındadır.
Özellikle çocuklu aileler için talep doğrultusunda araçlara bebek ve çocuk koltuğu eklenebilmektedir. Bunun yanında ek sürücü ve kar lastiği talepleri de kolaylıkla karşılanmaktadır. Yaptıracağınız sigortanın türüne yine siz karar verebilirsiniz.  Mini Hasarlar için standart bir sigorta ücreti günlük minimum 20,00 TL, Premium sigortaların ücreti günlük maksimum 70,00 TL olarak belirlenmiştir. Size uygun fiyat aralığında sigortanızı yaptırabilirsiniz.


Interia Araç Kiralama Koşulları

Interia 5 farklı araç sınıfı ile müşterilerinin her türlü taleplerini karşılamak üzere hizmet vermektedir. Kiralama koşulları araçların sınıfına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Standart, kompakt, ekonomi ve orta sınıf araçlar için kullanım koşulları aynıdır. Tüm bu sınıf araçlar için minimum 21 yaşında olmalı ve en az 1 yıl geçerli ehliyete sahip olmalısınız. Aynı zamanda bu araçlar için 1000 TL teminat ücreti alınmaktadır. Üst sınıf araçlar için kullanım koşulları minimum 25 yaşında olmak ve en az 3 yıl ehliyete sahip olmaktır. Üst sınıf araçlar için 1500 TL teminat ücreti alınmaktadır.
Trafik cezalarından kullanıcılar sorumludur. Bu nedenle herhangi bir ödeme Interia tarafından yapılmamaktadır.
Müşteriler araçları kullanım süresinden daha geç teslim ettiğinde ekstra kullanım ücreti ödemek zorundadır. Bunun yanında araçlar teslim alındığı şubeye zamanında iade edilmelidir.


Interia Ofisleri ve İletişim

Interia Van merkezli kurulmuş bir araç kiralama şirketidir. Van’ın tüm noktalarına en son model bakımlı araçları ve güler yüzlü müşteri temsilcileriyle sınırsız hizmet sunmaktadır. Van Ferit Melen Havalimanı ve Van şehir merkezinde bulunan sayısız ofisleriyle müşterilerine en yüksek kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. 7/24 aktif WhatsApp ve telefon hatlarıyla kolaylıkla iletişim kurabilir ve bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 

Interia İletişim

Telefon: 0850 255 07 65
Website:

Interia Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok