Interia Online Araç Kiralama

Interia Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Volkswagen Polo
  Van-Tümü
  Volkswagen Polo
  veya benzeri
  Ekonomi
  461,67 TL
 • Opel Corsa
  Van-Tümü
  Opel Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  507,41 TL
 • Opel Mokka
  Van-Tümü
  Opel Mokka
  veya benzeri
  Konfor
  913,76 TL
 • Skoda Karoq
  Van-Tümü
  Skoda Karoq
  veya benzeri
  SUV
  1.144,59 TL
 • Volkswagen Polo
  Van-Van Merkez
  Volkswagen Polo
  veya benzeri
  Ekonomi
  374,44 TL
 • Kia Rio
  Van-Van Merkez
  Kia Rio
  veya benzeri
  Ekonomi
  374,44 TL
 • Kia Rio
  Van-Van Merkez
  Kia Rio
  veya benzeri
  Ekonomi
  374,44 TL
 • Renault Clio 5
  Van-Van Merkez
  Renault Clio 5
  veya benzeri
  Intermediate
  410,61 TL
 • Opel Corsa
  Van-Van Merkez
  Opel Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  410,61 TL
 • Hyundai i20
  Van-Van Merkez
  Hyundai i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  410,61 TL

Interia Araç Kiralama Firası Hakkında

2011 yılından beri kullanıcılarına hizmet veren Interia Rent a Car sunduğu yüksek kalite güven ve ekonomik fiyatlarla araç kiralama sektöründe öncü olmaya çalışmaktadır. Kullanıcılarının uzun ve ya kısa süreli kullanım ihtiyaçlarını karşılamak için kendini sürekli geliştiren güvenilir bir araç kiralama şirketidir. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak için oldukça hızlı, pratik, konforlu, teknolojiye dayalı, kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmetleri sunar. Güler yüzlü müşteri temsilcileri, geniş araç yelpazesi ve müşteri odaklı Interia araç kiralama hizmetleri ile sen nereye istersen oraya!


Interia Araç Kiralama Fiyatları

Interia araç kiralama fiyatları seçeceğiniz aracın özelliklerine ve kiralama süresine göre değişkenlik göstermektedir. Aracın kapasitesi, modeli, yakıt türü gibi sahip olacağı özellikleri seçerek birçok alternatif fiyata ulaşabilirsiniz. Günlük ve ya aylık dilediğiniz süre zarfında araç kiralayabilirsiniz. Ancak günlük araç kiralama kullanım hakkı 300 kilometre ile sınırlandırılmıştır. Aylık kiralama kullanımı süresi 3500 kilometredir. Kullanıcıların belirtilen kilometre sınırlarını aşmaları durumunda aştıkları her bir kilometre başına ekstra ücret ödemeleri gerekir. Ekstra 100 km kullanım hakkı 50 TL iken ekstra 250 km kullanım hakkı almak 100 TL tutarındadır.
Özellikle çocuklu aileler için talep doğrultusunda araçlara bebek ve çocuk koltuğu eklenebilmektedir. Bunun yanında ek sürücü ve kar lastiği talepleri de kolaylıkla karşılanmaktadır. Yaptıracağınız sigortanın türüne yine siz karar verebilirsiniz.  Mini Hasarlar için standart bir sigorta ücreti günlük minimum 20,00 TL, Premium sigortaların ücreti günlük maksimum 70,00 TL olarak belirlenmiştir. Size uygun fiyat aralığında sigortanızı yaptırabilirsiniz.


Interia Araç Kiralama Koşulları

Interia 5 farklı araç sınıfı ile müşterilerinin her türlü taleplerini karşılamak üzere hizmet vermektedir. Kiralama koşulları araçların sınıfına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Standart, kompakt, ekonomi ve orta sınıf araçlar için kullanım koşulları aynıdır. Tüm bu sınıf araçlar için minimum 21 yaşında olmalı ve en az 1 yıl geçerli ehliyete sahip olmalısınız. Aynı zamanda bu araçlar için 1000 TL teminat ücreti alınmaktadır. Üst sınıf araçlar için kullanım koşulları minimum 25 yaşında olmak ve en az 3 yıl ehliyete sahip olmaktır. Üst sınıf araçlar için 1500 TL teminat ücreti alınmaktadır.
Trafik cezalarından kullanıcılar sorumludur. Bu nedenle herhangi bir ödeme Interia tarafından yapılmamaktadır.
Müşteriler araçları kullanım süresinden daha geç teslim ettiğinde ekstra kullanım ücreti ödemek zorundadır. Bunun yanında araçlar teslim alındığı şubeye zamanında iade edilmelidir.


Interia Ofisleri ve İletişim

Interia Van merkezli kurulmuş bir araç kiralama şirketidir. Van’ın tüm noktalarına en son model bakımlı araçları ve güler yüzlü müşteri temsilcileriyle sınırsız hizmet sunmaktadır. Van Ferit Melen Havalimanı ve Van şehir merkezinde bulunan sayısız ofisleriyle müşterilerine en yüksek kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. 7/24 aktif WhatsApp ve telefon hatlarıyla kolaylıkla iletişim kurabilir ve bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 

Interia İletişim

Telefon: 0850 255 07 65
Website:

Interia Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok