Goldcar Online Araç Kiralama

Goldcar Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • i20
  İstanbul Havalimanı
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.749,86 TL
 • 500
  İstanbul Havalimanı
  500
  veya benzeri
  Ekonomi
  6.179,73 TL
 • Corsa
  İstanbul Havalimanı
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  6.264,72 TL
 • C Elysee
  İstanbul Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Konfor
  7.894,63 TL
 • i20
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.351,69 TL
 • 500
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  500
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.744,18 TL
 • Corsa
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  5.821,69 TL
 • C Elysee
  Sabiha Gökçen Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Konfor
  7.309,95 TL
 • i20
  İstanbul Havalimanı
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  6.468,61 TL
 • 500
  İstanbul Havalimanı
  500
  veya benzeri
  Ekonomi
  6.952,19 TL

Goldcar Araç Kiralama Firası Hakkında

Dünyanın en köklü araç kiralama şirketlerinden biri olan Goldcar, hizmet hayatına İspanya’da başlamış olup 30 yıldan fazla bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. İspanya dışında Avrupa’da 115’den fazla bölgede araç kiralama hizmeti veren Goldcar, ülkemizde de hizmet hayatına başlamıştır. En kısa sürede en iyi markaları uygun fiyatlara kiralanması için çalışan Goldcar Rent a Car, yüksek müşteri memnuniyeti ile de en çok tercih edilen şirketlerin başında gelmektedir.


Goldcar Araç Kiralama Fiyatları

Goldcar Rent a Car’da araç kiralama fiyatları aracın sınıfına, alınan hizmetlere, aracın kiralanma süresine, depozitosuna göre değişebilir. Goldcar’dan araç kiralanabilmesi için sürücülerin 21 yaşını doldurmuş ve en az 1 yıllık ehliyet belgesine sahip olmaları gerekmektedir.  4 yıldan daha az sürelerde bir sürücü belgesine sahip ve 25 yaşını doldurmamış kiracıların Goldcar bünyesindeki araçları kiralayabilmesi için ek ücret ödemesi gerekmektedir.
Ek ücrete tabi olan grupların 4 haftalık bir araç kiralama hizmeti için minimum 420 TL ek kiralama ücreti ödemeleri gerekir.
Kiralama hizmetinde araç sigortası ücreti, depozito adı altında kiralama esnasında kiracıdan talep edilir. Araç sınıflarına göre değişmekle birlikte en düşük araç sınıfı için depozito ücreti 600 TL iken bu ücret lüks araç sınıfında 2.500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.
Kiracı dışında her ek bir sürücü için günlük 19,95 TL tutarında ödeme talep edilir.


Goldcar Araç Kiralama Koşulları

Goldcar Rent a Car araç kiralama hizmetinde kiracının en az 21 yaşında olması ve 1 yıllık ehliyete sahip olması koşulu aranır. Kiracıya ilaveten ek sürücülerin bildirilmesi ve kontrata eklenmesi gerekir. Araç kiralama süresi ise en fazla 28 gündür. Ek sürücülerin sayısı 3’ü geçemez. Araç kiralama bedeli nakit olarak kabul edilmez ve diğer ödeme yöntemleri olan Debit Kart, Kredi Kartı kullanılabilir.
Goldcar aracılığı ile kiralanan araçlar sınır ötesi kullanımlar için uygun değildir. Aracın teslim edilmesi gereken sürede işlemin gerçekleşmemesi durumunda ek ücret talep edilir. Ayrıca aracın teslim edilecek ofisin kapalı olduğu saatlerde iade edilmesinin istenmesi durumunda yine ek ücret talep edilir.
Goldcar Rent a Car kiracılara aracı yakıt deposu dolu bir şekilde teslim eder. Araç iade zamanında yakıt deposunun tam dolu olması şartı vardır. Aracın yakıt deposu tam dolu şekilde teslim edilmemesi durumunda ceza ödenmesi gerekir ve eksik olan yakıt litresi kadar ücret kesilir. Ancak ek ücret ödenerek bu şart ortadan kaldırılabilir ve olabilecek en hızlı şekilde araç iadesi gerçekleştirilebilir. Bu durumda tam dolu yakıt deposu şartı aranmaz.


Goldcar Ofis ve İletişim

Goldcar dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de hizmet vermektedir. Goldcar ofisleri; Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bodrum Havalimanı, İstanbul Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda bulunmaktadır.
 

Goldcar İletişim

Telefon: 0212 900 89 05
Website:

Adres:
Palladium Ofis ve Residence Binasi Barbaros Mahallesi Halk Caddesi No:8/A Kat:2-3 Atasehir 34746 Istanbul

Goldcar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
5
2 Değerlendirme

M****

O****

05-11-2022

Araç kiralama hizmeti talep edildiğinde sadece uçak bileti olanlara hizmet vermektedir. İbaresini daha dikkat çekici bilgiler olmalıdır. Bu bilgi görülmediğinde acil durumlarda uçak bileti olmayanları kabul edilmediği için madur durumda kalınıyor. Bu konu


d****

d****

17-09-2022

Çok kaliteli hizmet veren bir firma aldığım hizmetten dolayı çok mutluyum