Air Online Araç Kiralama

Air Araç Kiralama Firası Hakkında

Air Rent a Car, güçlü alt yapısı ile araç kiralama sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımları alanında yeni bir vizyon yaratmıştır. Ailesi ve arkadaşları ile seyahat edenler, tek başına yola çıkanlar ve iş gezisi için seyahat yapanlara güvenilir, garantili bir şekilde araç kiralama hizmetini memnuniyetle sunan Air, müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarına en uygun aracı vermektedir.

Air Araç Kiralama Fiyatları

Air ile kiralayacağınız araçların sınırsız sayıda olması, çeşitlilik içermesi ve birçok özellikte olması beraberinde fiyat farklılığını getirmektedir. Birçok unsura bağlı olarak değişen araç kiralama fiyatlarında belirli faktörler etken olmaktadır. Aracı kiralama süresi fiyatın belirlenmesindeki en önemli faktördür. Aracın hangi kilometrede olduğu da fiyat belirlemesindeki ikinci önemli unsurdur.
1 ila 3 gün arasında araç kiralayanlar için 250 kilometre limit, 4 ila 7 gün arası araç kiralamada 220 kilometre limit, 8 ila 14 gün arasında araç kiralayanlarda ise 200 kilometre limit olmaktadır. 15 gün ve üzerindeki günlerde ise limit 135 kilometredir. 0.40 TL kilometre başına ücretlendirme yapılmaktadır. Örneğin, 40 TL ücret 100 kilometreye denk gelmektedir.
Günlük 15 TL ödeyerek muafiyet kaza sigortasını satın alabilirsiniz. Kaza olması durumunda 1.000 TL sınırına kadar olan çarpışma ve hasarlarda kazayı teminat altına almak isterseniz kiracı sorumluluğunu ortadan kaldıran bu muafiyet kaza sigortasını satın alarak araç kiralama işleminizde yaşanabilecek bütün olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz.


Air Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama sırasında müşteri adına bir kredi kartı talep edilir. Bu kredi kartından, her grup araca göre farklı miktarlarda çekim yapılır. Ön provizyon miktarları aşağıda belirtildiği gibidir.
Ekonomik araçlarda en az 2 yılını doldurmuş olmak, ehliyet süresi için şarttır. 22 yaşını dolduranlar ekonomik araç gruplarından birini kiralayabilirler. Ekonomik araçlarda ön provizyon olarak 400 ila 500 TL arasında bir miktar bloke edilmektedir.
Orta gruba giren araçlarda en az 3 yılınızı doldurmuş olmanız, ehliyet için şarttır. Orta grup araçlarda ön provizyon olarak 600 TL tutarı bloke edilmektedir. 23 yaşını dolduranlar orta grup araçlardan kiralayabilirler.
Üst gruba giren araçlarda en az 4 yılınızı doldurmuş olmanız, ehliyet için şarttır. Üst grup araçlarda ön provizyon olarak 1000 TL tutarı bloke edilmektedir. 25 yaşını dolduranlar üst grup araçlardan kiralayabilirler.
VIP araçlarda en az 5 yılınızı doldurmuş olmanız, ehliyet için şarttır. VIP araçlarda ön provizyon olarak 4.000 TL tutarı bloke edilmektedir. 25 yaşını dolduranlar VIP araçlardan kiralayabilirler.
Lüks gruba giren araçlarda en az 5 yılınızı doldurmuş olmanız, ehliyet için şarttır. Lüks grup araçlarda ön provizyon olarak 1.500 TL tutarı bloke edilmektedir. 27 yaşını dolduranlar lüks grup araçlardan kiralayabilirler.


Air Ofisleri ve İletişim

Air Rent a Car Oto Kiralama Turizm Ticaret A.Ş. olarak merkez şubemiz İstanbul’dadır. Küçük Çamlıca Mahallesi, Libadiye Caddesi, No:24, Üsküdar adresinde merkez şubemiz yer almaktadır ve daha birçok yerde şubelerimiz mevcuttur.
 

Air İletişim

Telefon: 444 7 900
Website:

Air Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok