Autojet Online Araç Kiralama

Autojet Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Autojet firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Autojet araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Autojet firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Autojet araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Autojet Araç Kiralama Firası Hakkında

Autojet firması olarak günlük ve uzun dönemli araçlar kiralayabilmeniz mümkündür. Ayrıca Autojet Filo, tek yön araç kiralama, vip transfer, otel ve tatil avantajı gibi hizmetlerimizle de sizlere birçok hizmet vermekteyiz. Autojet araç kiralama firması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, kalite hizmet standartları sunmakta olan bir oto kiralama şirketidir. Türkiye’de 30 farklı lokasyonda araç kiralamanın en hızlı yolu olarak Autojet Rent A Car bilinmektedir.
Autojet, kendini her zaman geliştiren ve sektörde fark yaratan bir konumdadır. Teknolojiyle uyum içinde müşterilerine araç kiralama hizmetini sunan firma, bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.


Autojet Araç Kiralama Fiyatları

Autojet araç kiralama fiyatlarında bazı faktörler vardır, bunların toplamı fiyatı ortaya çıkarmaktadır. Araçların vites tipleri, ne kadar zaman için aracın kiralanacağı, araç sınıfı, yakıt tipi gibi özelliklerden hangisini seçeceğinizi belirleyerek firmamızdan uygun fiyatlara araçlar kiralayabilirsiniz. Tek kişilik, aile gezileri, arkadaşlarla seyahat veya iş yolculuklarında istediğiniz, ihtiyacınızı karşılayacak en iyi bütçede araçları firmamızdan kolayca bulabilirsiniz.
Günlük araç kiralamada 30 farklı lokasyonda 7/24 destek hizmeti sunan firmamızdan istediğiniz aracı kiralayın. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlar ihtiyacınıza en uygun olan son model araçlar şirketimizde sizleri bekliyor.
Araçların kilometre başına yaktığı yakıt miktarı üzerinden hesaplama yaparak, ne kadar zaman için aracın kiralanacağını da işleme katarak araç kiralama fiyatlarını belirlemekteyiz. Aracın özellikleri, büyüklüğü gibi tüm faktörleri de düşünerek son hesaplamayı çıkarmaktayız.


Autojet Araç Kiralama Koşulları

Autojet araç kiralama koşullarımız kurallara uygun yapılmaktadır ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda gelişmektedir. Filo kiralama hizmetimizde bazı özellikler, bilgiler bilinmelidir. Firma adı, faaliyet ünvanı, bulunduğu şehir, talep edilen araç sayısı, ekonomi, orta, ticari, suv sınıfı araçlardan hangisinin istendiğini belirtmelisiniz. Vergi numarası, mail adresi, telefon, yıllık yapacağı kilometre gibi özellikleri ister online ister şubeden bildirerek filo kiralama koşullarımızı yerine getirmiş olursunuz. Bu gerekli bilgiler sağlandığında filo kiralayabilirsiniz.
Günlük araç kiralamada, en az araç teslimini 24 saat için vermekteyiz. Aracın teslim alındığı zamandan 24 saat sonrası için geri verilmesi şarttır. Araç kiralama sözleşmesinde tarih ve saat iyice belirtilmekte, tüm koşullar antlaşmada açıkça yer almaktadır. Minimum yaşınız, ehliyet süreniz ve provizyonlar firmalarımıza göre değişebilmektedir.
Uzun dönem araç kiralama koşullarımızda müşterilerimize sezon değişiklikleri yapabilmekteyiz. Bu açıdan erken rezervasyon oldukça önemlidir. Uzun dönem araç kiralamada 12 aydan başlayarak 48 aya kadar kiralama yapılabilmektedir. 6 ay ve üzeri araba kiralama işlemlerinizde belirli zamanlarda firmamız, müşterilerine hatırlatmalar yapmaktadır.


Autojet Ofisleri ve İletişim

Autojet ofisimiz Cumhuriyet Mahallesi, Kırım Caddesi, No: 8/E, Eskişehir’de bulunmaktadır. Merkez ofisimiz için 0850 228 85 50 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Online olarak web sitemize girerek whatsapp destek hattımızdan ve mail yoluyla da bize ulaşabilmeniz mümkündür. Eskişehir dışında Kütahya, Ankara, İstanbul şehirlerinde de şubelerimiz faaliyete geçmiştir.
 

Autojet İletişim

Telefon: 0850 228 85 50
Telefon: 0532 471 85 50
E-Posta: rezervasyon@autojetrentacar.com
Website:

Adres:
Cumhuriye Mahallesi Kırım Caddesi No:8/E ESKİŞEHİR

Autojet Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok