Vancouver - Kelowna Uçak Bileti

Vancouver - Kelowna Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kelowna Yerel Saat 21:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 260 KM

Vancouver - Kelowna Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Vancouver - Kelowna Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vancouver - Kelowna Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Vancouver - Kelowna arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Vancouver - Kelowna arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 260 KM kadardır.
Vancouver ve Kelowna arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Vancouver - Kelowna arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Air North, Japan Airlines, Kish Airlines, Lufthansa, Philippine Airlines, Air Canada, Cathay Pacific, Westjet, Helijet International, Air Canada Jazz, Lan Airlines, Central Mountain Air, Air New Zealand, Aeromexico, JSC Aviaprad, Hainan Airlines, Xiamen Airlines, Korean Air, KLM, Pacific Coastal Airlines, All Nippon Airways, Qantas Airways, Air France firmalarıdır.
Vancouver - Kelowna arasında Kelowna, Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Kelowna Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  12°C
 • açık
  Cum
  açık
  13°C
 • açık
  Cmt
  açık
  14°C
 • açık
  Paz
  açık
  16°C
 • açık
  Pzt
  açık
  14°C

Haritada Kelowna

Kelowna Havalimanları