Vancouver Calgary Uçak Bileti

Vancouver - Calgary Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Calgary Yerel Saat 05:48
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 670 KM

Vancouver - Calgary Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Vancouver - Calgary Uçak Biletleri

Vancouver - Calgary Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Vancouver - Calgary Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vancouver - Calgary Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Vancouver - Calgary arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Vancouver - Calgary arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 670 KM kadardır.
Vancouver ve Calgary arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Vancouver - Calgary arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Virgin Atlantic, Xiamen Airlines, Air France, Air China, Delta Air Lines, All Nippon Airways, Qantas Airways, Korean Air, Freedom Airlines, Air Canada, Kish Airlines, Eva Air, Lan Airlines, Cathay Pacific, Japan Airlines, Philippine Airlines, Westjet, Sunwing Airlines, Aeromexico, KLM, China Airlines, Hainan Airlines, Air New Zealand firmalarıdır.
Vancouver - Calgary arasında Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl, Calgary Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Calgary Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -4°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -2°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -7°C

Haritada Calgary