Phoenix - Los Angeles Uçak Bileti

Phoenix - Los Angeles Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Los Angeles Yerel Saat 18:54
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 570 KM
Los Angeles Hızlı Erişim

Phoenix Los Angeles Seferli Firmalar

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.
Phoenix - Los Angeles Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Phoenix - Los Angeles arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Phoenix - Los Angeles arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 570 KM kadardır.
Phoenix ve Los Angeles arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Phoenix - Los Angeles arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Avianca, Virgin Atlantic, China Southern Airlines, Iberia, Air New Zealand, Air Tahiti Nui, Aeromexico, Cathay Pacific, Skywest Airlines, Air Pacific, Korean Air, Air Canada, Qantas Airways, Air China, Westjet, Delta Air Lines, Japan Airlines, American Airlines, Asiana Airlines firmalarıdır.
Phoenix - Los Angeles arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Williams Gateway Arpt, Deer Valley, Luke Afb, Sky Harbor Intl, Scottsdale Mncpl havalimanları kullanılmaktadır.