Las Vegas - Seattle Uçak Bileti

Las Vegas - Seattle Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Seattle Yerel Saat 04:24
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1400 KM

Las Vegas - Seattle Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Las Vegas - Seattle Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Seattle Uçak Biletleri

DE Condor 22 Haziran 2023
Las Vegas İstanbul 21.389 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 16 Ekim 2023
Las Vegas New York 4.256 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 30 Eylül 2023
Adana Seattle 17.889 TL
Satın Al
AC Air Canada 15 Temmuz 2023
İstanbul Seattle 12.189 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 15 Haziran 2023
Üsküp Seattle 13.938 TL
Satın Al

Las Vegas Hakkinda

Las Vegas, kumar ve eğlence konusunda adını dünyaya duyurmuş bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ABD bölgesinin Nevada eyaletinde bulunana Mojave Çölü üzerine kuruludur. ABD’nin kurulduğu dönemlere göz attığımız da mafya ve organize çetelerinin fazlaca karşımıza çıktığı denetimin olmadığı bir şehir olduğu verilen bilgiler arasındadır. Bunun nedeni ise şehirde bir demiryolu geçiş istasyonunu bulunmasından kaynaklandığı bilinir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 550,000 insan yaşadığı bilinmektedir. Beyaz, sarı, siyah ve sarı ırkların bir aradığı yaşadığı bu şehirde ekonomi düzeyi de oldukça yüksektir. Bir çöl şehri olarak görülen Las Vegas yaz aylarında oldukça kavurucu bir sıcaklığa sahiptir. Şehri ziyarete gelecek olan konukların eylül ya da mayıs aylarını tercih etmeleri önerilir.

Seattle Hakkında

Seattle, ABD sınırları içerisinde yer almakta ve Washington eyaletine bağlı olmaktadır. Şehrin ismi burada daha önce yaşamış olan Kızılderili kabilelerinin önderinden gelmektedir. Kanada’da altın bulunmasından sonra, altın avcıları bu alana yığılma yapmış ve ara kısımda bulunan bu şehirde bu ticaretten dolayı oldukça kalkınmıştır. Pek çok popüler müzik grubunun çıkış yaptığı şehir olarak ta anılan şehir, Starbucks kafelerinin de doğduğu yer olmaktadır. Doğal konumu itibari ile karla kaplı bir mekânın arka kısmında yemyeşil bahçeler bulunabilmektedir. Nemli ve canlı bir iklime sahip olan şehir zümrüt ünvanını sahiptir. Gezilip görülebilecek çok önemli mekânları bulunmaktadır. Bunlar arasında uçak müzesi, Spece Needle, Experience Music Project, Pioneer Square, Original Stabuck yer almaktadır.

Las Vegas - Seattle Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Las Vegas - Seattle arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Las Vegas - Seattle arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1400 KM kadardır.
Las Vegas ve Seattle arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Las Vegas - Seattle arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air France, British Airways, Singapore Airlines, Icelandair, Spirit Airlines, American Airlines, Alaska Airlines, Qatar Airways, Frontier Airlines, KLM, Aeromexico, Delta Air Lines, Virgin Atlantic, Korean Air firmalarıdır.
Las Vegas - Seattle arasında Las Vegas Boulder Arpt, Henderson Executive, Mccarran Intl, Nellis Afb, North Air Term, Boeing Fld Intl, Lake Union Spb, Seattle Tacoma havalimanları kullanılmaktadır.