Hindistan Uçak Bileti Satın Al

Hindistan Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Kolkata

TRANSLATOR

Dil

India - Telugu

Para birimi

Indian Rupee

Telefon kodu

91

Başkent

New Delhi

En Ucuz Hindistan Uçak Biletleri


AI Nacil Air India 15 Şubat 2023
Mumbai Bengaluru 708 TL
Satın Al
AI Nacil Air India 31 Mart 2023
Chennai Delhi 1.500 TL
Satın Al
6E IndiGo 06 Şubat 2023
Goa Delhi 1.833 TL
Satın Al
I5 Sn Air Mali 06 Şubat 2023
Goa Delhi 1.841 TL
Satın Al
AI Nacil Air India 06 Şubat 2023
Goa Delhi 1.936 TL
Satın Al
UL Srilankan Airlines 15 Mart 2023
Jakarta Delhi 4.602 TL
Satın Al
OD Malindo Airways 15 Mart 2023
Jakarta Delhi 5.039 TL
Satın Al
6E IndiGo 15 Mart 2023
İstanbul Delhi 5.119 TL
Satın Al
6E IndiGo 24 Şubat 2023
İstanbul Mumbai 5.122 TL
Satın Al
6E IndiGo 10 Şubat 2023
İstanbul Mumbai 5.152 TL
Satın Al
6E IndiGo 25 Mart 2023
İstanbul Mumbai 5.183 TL
Satın Al
OV Salam Air 09 Temmuz 2023
İstanbul Jaipur 5.251 TL
Satın Al

Hindistan Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Hindistan arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Hindistan uçak bileti fiyatı 707,88 TL kadardır.
Agatti Island, Ahmedabad, Aizawl, Akola, Along, Amausi, Bagdogra, Bajpe, Balurghat, Bamrauli, Bareli, Begumpet , Bellary, Bengaluru Intl, Bhatinda, Bhavnagar, Bhuntar, Biju Patnaik , Bikaner, Bilaspur, Birsa Munda, Borjhar, Car Nicobar, Chabua, Chandigarh, Chennai, Chhatrapati Shivaji, Chikkalthana, Civil havalimanı Hindistan uçuşlarında kullanılır.
Hindistan Uçak Bileti

Hindistan Hakkında

Hindistan insan, gelenekler ve manzaraların muhteşem karışımı ile dolup taşar. Bu insanın aklını başından alan ülkeye yolculuk kıyılarını terketmenizden çok uzun bir süre sonra da hafızanızda kalacak.
 
Mükemmel Açıkhavalar
 
Kuzey dağlarının karla kaplı yükselen zirvelerinden Güney kıyısının boğucu güneşle yıkanmış plajlarına kadar, Hindistan’ın hareketli tablosu nefes kesicidir. Bereketli doğal güzellikler ile beraber, zarifçe oyulmuş tapınaklar, yassı çöller ve dökülen vadiler üzerinden bakan dağılan eski kaleler arasından görkemli bir şekilde yükselir. Mükemmel açıkhavaların spor meraklıları vahşi yaşam gezilerinde büyük orman kedilerini keşfedebilir, pek çok güzel plajın yanardöner denizlerinde kürek çekebilir, Himalaya’nın yükseklerinde heyecanlandırıcı yürüyüşler yapabilir ya da sadece dinlendirici orman yürüyüşlerinde çam kokulu havayı içine çekebilir.
 
Tek Kelimeyle Heyecan Verici
 
Ruhanilik modern Hindistan olan geniş ve çeşitli tuval boyunca boyanmış olan ortak özelliktir. Kutsal bölge ve ritüellerin çokluğu ülkenin eski, renkli ve bazen çalkantılı, dinsel tarihinin bir kanıtıdır. Ve sonra festivaller vardır! Hindistan dinsel takvimde bulunan hayırlı etkinlikleri kutlayan heybetli şehir geçit törenlerinden kendi kaynaklarıyla tapılan bir ilaha bağlı olan sade hasat fuarlarına kadar dünyanın en başdöndüren ibadete özgü kutlamalarına ev sahipliği yapar.
 
Neden Hindistan’ı Seviyorum?
 
Sarina Singh, Yazar
 
Hindistan’ın derin gizemlerinden birini çözmenin eşiğinde olduğumu düşünmeye başladığım anda, bunun birkaç ömürden fazla sürecek olduğunu hatırlatan esrarengiz bir yönü ortaya çıkar. Aslında, gizemi azalan Hindistan ilerleme halinde olan daimi bir yapıttır. Ve bu kesinlikle beni bu ülkeye bu denli bağımlı yapan olayıdır. Devamlı keşif. Oyunbaz bir öngörülemezlik. Ve bilmelisiniz ki, beklenmedik bir anda dünyayı ve içindeki yerinize bakma şeklinizi değiştirecek güce sahip olan anlar ile kendinizi çok ama çok yakından keşfedebilirsiniz.
 
Yemek, Fevkalade Güzel Yemek
 
Hazır olun – seyahat yaşamınızın en vahşi yemek pişirmeli seyahatlerinden birine başlamak üzeresiniz. Burada leziz bir şekilde çeşitli yemek dağarcıkları boyunca kızartacak, kaynatacak, yoğuracak, kavuracaksınız. Aç bir gezgin, ustaca marine edilmiş et ve thalilerin yarışan tatlarından vejetaryen köri ve açık deniz tatlarının sade görkemine kadar her biri kendine has geleneksel hazırlık teknikleri ve sunum tarzlarına sahip olan bölgesel olarak farklı oluşumların lezzetli farklı yemek çeşitlerini iple çekecektir.
 
Umulmayanı Umun
 
Hindistan’ın sağı solu belli olmaz. Bu özellikle ilk defa gelen bir ziyaretçi için zor olabilir: sefalet kötülemektedir, Hindistan bürokrasisi çileden çıkarabilir ve insan kalabalığı en basit işi yıpratıcı bir felakete dönüştürebilir. Tecrübeli gezginlerinin bile sinirlerinin bir noktada doruğa çıktığı oluyor; yine de bu Hindistan’ın olmazsa olmazıdır. Eğer akıl sağlığınızı kaybetmek istemiyorsanız aynı anda ilham verme, endişelendirme, heyecanlandırma ve kafa karıştırma yeteneği ile ‘akışına bırakma’ davranışı benimsemek akıllıca olacaktır. Sevin ya da nefret edin – ve çoğu gezginler Hindistan’ın umulmazlığı ve ruhuna kucak açma arasında ileri geri gitmiştir.
 

Hindistan Yönüne Uçan Havayolları