Buenos Aires Uçak Bileti

En Ucuz Buenos Aires Uçak Biletleri

Buenos Aires Hakkında

Buenos Aires

Ziyaret Etmek için En İyi Zaman

Buenos Aires tüm yıl boyunca ışık saçmaktadır, fakat sonbahar (Nisandan Hazirana) ve ilkbahar (Eylülden Aralığa) havalar güzel olduğu ve oteller düşük fiyatlar sunduğu için Buenos Aires ziyaret etmek için en iyi mevsimlerdir. Yaz ayları olan Ocak ve Şubat ayları boyunca açık hava konserleri ve pazarları ve nemli sıcak ve kalabalık bekleyin. Kültürel aktiviteleri arasında Ağustos ayındaki Dünya Tango Festivali ve Mayıs ayında Sirk Festivali vardır.

Buenos Aires Ulaşım

Buenos Aires düz ve yürünebilir bir şehirdir. Subte metro sisteminin biletleri $0,67 iken otobüsler $0,30-$0,35 arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik SUBE kartı $2,57 ve tüm toplu taşıma araçlarında kullanılabilir. Aynı zamanda EcoBici şemalarından ücretsiz (kayıt gereklidir) bisiklet kiralayabilir veya siyah ve sarı taksileri kullanabilirsiniz.

Buenos Aires Hava Durumu

Ocak ortalama 30 ºC ile en sıcak aydır. Temmuz ortalama 7 ºC ile en soğuk aydır.

Ziyaret Etmeden Bilmeniz Gerekenler

İşletmelerin çoğu Ocak ayında yaz tatili için kapalıdır. Bunun dışında restoranlar genellikle öğlen yemeği için 12.30’dan 15.00’e kadar ve akşam yemeği için de 20.00’dan 00.00’a kadar açıklardır. Arjantin’de bankaların kapalı olduğu 17 resmi tatil vardır.


Dil

İspanyolca


Elektrik

I Tipi (üç girişli priz) veya C Tipi (iki girişli priz)


Para Birimi

Arjantin pezosu ($)

En Uygun Buenos Aires Uçak Biletleri

Buenos Aires Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının %s Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Buenos Aires Yönüne Uçan Havayolları