Avis Online Araç Kiralama

Avis Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Avis firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Avis araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Avis firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Avis araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Avis Araç Kiralama Firası Hakkında

40 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama acentesidir. Sektörde öncü olmanın verdiği sorumlulukla, müşterilerine her zaman en yüksek kalitede hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Sık sık düzenlediği kampanyalar ve iş birlikleri ile her bütçenin talebini karşılayacak alternatifler sunar. Avis ile hem yurt içi hem de yurtdışı seyahatlerinizde kullanabileceğiniz motosiklet, karavan, araba, şoförlü veya şoförsüz transfer aracı kiralayabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçların yanında sunduğu kiralama hizmeti ve geniş araç filolarıyla kurumların ihtiyaçlarını da 48 ay gibi oldukça uzunca bir süre karşılamaktadır.


Avis Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralarken yapmanız gereken ilk şey araç kiralama süresine karar vermektir. Günlük araç kiralamak isteyenler 24 saat esasına uymalıdır. Günlük olarak kiralanan araçlar 24 saat dolduktan sonra teslim edildiğinde ek ücret ödemek zorunda kalınabilir.
Günlük araç kiralamanın yanında aylıkta araç kiralayabilirsiniz. Aylık araç kiralamak günlük araç kiralamaya göre çok daha avantajlı ve ekonomiktir. Aylık araç kiralanırken, araçların kilometre başına harcadığı yakıt miktarına dikkat edilmelidir. Özellikle erken rezervasyon avantajlarından ve sık sık düzenlenen kampanyalardan yararlanarak hem günlük hem de aylık araç kiralamalarınızı daha uygun bir hale getirebilirsiniz. Ama sonuç ne olursa olsun önemli olan tercihlerinizdir. Seçeceğiniz aracın markası modeli otomatik ya da vitesli olması fiyatı oldukça etkiler.


Avis Araç Kiralama Koşulları

Araçlar kiralanırken ehliyet süresi, yaş sınırı, teminat ücreti gibi unsurlar aracın sınıfına göre değişiklik gösterir.
Ekonomi sınıfı araçları kiralamak isteyen sürücüler en az 21 yaşını tamamlamış ve 1 yıllık ehliyete sahip olmalıdır. Ancak bu koşulu sağlayamayan 19 ve 21 yaş aralığında ki yaş sınırına takılan sürücüler 1 yıllık ehliyete sahiplerse, Genç Sürücü ücreti ödeyerek araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirler. Orta sınıf araçları kiralayabilmek için ise mutlaka 25 yaşında olmalısınız. 25 yaşında olmanın yanında 2 yıllık bir ehliyete de sahip olmanız gerektiğini unutmayın. 21 ve 25 yaş aralığındaki yaş sınırına takılan kişiler yine Genç Sürücü ücreti ödeyerek orta sınıf araç kiralama hizmeti alabilir. Üst sınıf araçları kiralayabilmek için ise en az 27 yaşında ve 3 yıllık bir ehliyete sahip olunmalıdır. 21 ve 27 yaş aralığındaki sürücüler 3 yıllık ehliyete sahip olduğu takdirde Genç Sürücü ücreti ödeyerek üst sınıftan da araç kiralayabilirler.
Farz edelim ki kiraladığınız aracı, teslim aldığınız şubeye geri teslim etmeniz mümkün değil. Siz de aracı size en yakın başka bir Avis şubesine teslim ettiniz. Bu durumda gerekçe ne olursa olsun tek yön ücreti ödemek zorunda kalırsınız.


Avis Ofisleri Ve İletişim

Avis Türkiye’nin en köklü araç kiralama şirketlerinin başında gelir. Bu nedenle Türkiye’de en fazla şubeye sahip araç kiralama firmalarından biridir. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 60 tan fazla ilde müşterilerine, güler yüzlü personeli ve geniş araç çeşitliliğine sahip filolarıyla hizmet vermektedir. Ayrıca Azerbaycan, Kazakistan, Kuzey Irak ve Kırgızistan’a yapacağınız yurtdışı seyahatlerinizde de Avis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 

Avis İletişim

Telefon: 444 28 47
E-Posta: res@avis.com.tr
Website:

Adres:
AVIS Türkiye Aydınevler Mah. Saygı Cad.No: 60 34854 Küçükyalı / İstanbul

Avis Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok