Zambiya Uçak Bileti Satın Al

Zambiya Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Lusaka

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Zambian Kwacha

Telefon kodu

260

Başkent

Lusaka

En Ucuz Zambiya Uçak Biletleri


ET Ethiopian Airlines 17 Mart 2023
İstanbul Lusaka 14.096 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 17 Mart 2023
İstanbul Lusaka 17.908 TL
Satın Al
EK Emirates 17 Mart 2023
İstanbul Lusaka 18.941 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Zambiya arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Zambiya uçak bileti fiyatı 14.096,34 TL kadardır.
Chingola, Chipata, Kalabo, Kaoma, Kasaba Bay, Kasama, Kasompe, Livingstone, Lukulu, Lusaka, Mansa, Mbala, Mfuwe, Mongu, Ndola, Ngoma, Senanga, Sesheke, Solwezi, Southdowns, Zambezi havalimanı Zambiya uçuşlarında kullanılır.

Zambiya Hakkında

Gece vaktinin ateş etrafında birbirine hikaye anlatma anlamına geldiği ve insan ayak izlerinin hiçbir yerde görülmediği çitle çevrili olmayan kamplara doğru dolaşan hem yırtıcı hem av hayvanlarının dolaştığı çalılar içine gidin. Zambiya’ya seyahat etmenin karşılıklarından biri Güney Afrika’nın herhangi bir bölgesi kadar dudak uçurtan bir vahşi yaşam çeşitliliğe ile dolu olarak uzak, büyüleyici yaban hayatı keşfetmektir. Bir gün geniş, sakin bir nehirden aşağı kano ile gezerken diğer gün dünyaca ünlü Victoria Şelaleri yakınında hırçın ırmağın en hızlı akan yerine doğru rafting yapabileceğiniz bir yer.

Bununla birlikte pek çok insanı için hem coğrafisini hem de hayatın ritimlerini tanımlayan kara ile çevrili üç büyük nehir, Kafue, Luangwa ve Zambezi Zambiya’ya doğru akmaktadır. Yine de, bağımsız gezginlere göre, Zambiya dikey boyutu, kırık dökük yol ağı ve pahalı ve kaliteli olanakları yüzünden lojistik bir sorundur. Buraya gelmeyi cesaret edenlere göre, göreceli kalabalık azlığı daha memnun edici bir yolculuk demek oluyor. 

Zambiya Yönüne Uçan Havayolları