Zimbabve Uçak Bileti Satın Al

Zimbabve Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Harare

TRANSLATOR

Dil

İngilizce

Para birimi

Telefon kodu

263

Başkent

Harare

En Ucuz Zimbabve Uçak Biletleri


PC Pegasus 06 Şubat 2023
Lefkoşe Harare 15.705 TL
Satın Al
PC Pegasus 28 Şubat 2023
Lefkoşe Harare 15.705 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 06 Şubat 2023
Lefkoşe Harare 16.639 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Zimbabve arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Zimbabve uçak bileti fiyatı 15.705,37 TL kadardır.
Buffalo Range, Bulawayo, Bumi Hills Airfield, Chipinge, Gweru, Harare, Hwange, Hwange Nat Park, Kariba, Mahenye Airfield, Masvingo, Mutare, Victoria Falls, Wankie Rhodesia havalimanı Zimbabve uçuşlarında kullanılır.
Zimbabve Uçak Bileti

Zimbabve Hakkında

10 yıl süren politik çökme, şiddet ve ekonomik faciadan sonra, sonunda Zimbabve’den güzel haberler geliyor – turizm geri döndü. Çalkantı başladığından beri görülmemiş rakamlarda ziyaretçiler muhteşem parkların çevresinde Büyük Beşli’nin gösteriş yapmasını izlemek, Dünya Mirası Listesi’ndeki arkeolojik kazı yerlerini keşfetmek ve dünyanın doğal harikası Victoria Şelaleri’ne hayranlık duymak için geri dönüyor.

Buraya yolculuk sizi merkezi plato arazisi, simetrik büyük kayalar ve parlak msasa ağaçlarından sakin şehirler, yemyeşil Doğu Yaylaları ve kuzeydeki can damarı nehirlerin ağına kadar çekici manzara parçalarına götürecek. Yol boyunca yoksulluğa rağmen kibarlık ve dirençlilikleriyle ünlü yerel halktan dostça bir karşılama göreceksiniz.

Buna uzun bir yol varken, bu güç durumdaki ulusa yeni bir dönemin yakında doğacağı umudu veren iyileşmenin kesin işaretleri Zimbabve’de devam ediyor.

Zimbabve Yönüne Uçan Havayolları