Namibya Uçak Bileti Satın Al

Namibya Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Windhoek

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Namibian Dollar

Telefon kodu

264

Başkent

Windhoek

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Namibya arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Ai Ais, Arandis, Bagani, Eros, Gobabis, Grootfontein, Halali, Hosea Kutako Int'l, Karasburg, Lianshulu , Luderitz, Midgard, Mokuti Lodge, Mount Etjo Lodge, Mpacha, Namutoni, Okaukuejo, Omega, Ondangwa, Ongava Game Rsv, Opuwa, Oranjemund, Oshakati, Otjiwarongo, Rooikop, Rosh Pina , Rundu, Sesriem, Swakopmund, Terrace Bay havalimanı Namibya uçuşlarında kullanılır.
Namibya Uçak Bileti

Namibya Hakkında

Namibya, resmi ve tam olarak Namibya Cumhuriyeti şeklinde adlandırılmıştır. Ayrıca güneybatı tarafı Afrika, batı tarafı sınırı Atlantik Okyanusu olan Güney Afrika’da konumlanmış olan bir ülkedir. Kuzey yönünde Angola ve Zambiya, doğu yönünde Botsvana, doğu ve güney yönünde Güney Afrika Cumhuriyeti ile sınır komşuluğu yapmaktadır. Ancak buna karşın Zambevi Nehri’nin 200 metreden çok daha ufak bir bölümü, iki ayrı ülkeyi en yakın noktalarında ayırmaktadır. Namibya, Kurtuluş Savaşı’nın sonrasında 1990 yılının 21 Mart tarihinde Güney Afrika’dan bağımsızlığını elde etmiştir. Ayrıca bu ülkenin en büyük kenti ve başkenti de Windhoek kentidir. Namibya ülkesi BM yani Birleşmiş Milletler, SADC yani Güney Afrika Kalkınma Topluluğu, Afrika Birliği ve İngiliz Milletler Topluluğu’na üyeliği mevcut olan bir devlet statüsündedir.

Namibya Yönüne Uçan Havayolları