Botsvana Uçak Bileti Satın Al

Botsvana Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Gaborone

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Botswanian Pula

Telefon kodu

267

Başkent

Gaborone

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Botsvana arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Francistown, Ghanzi, Hukuntsi, Jwaneng, Kasane, Khwai River Lodge, Limpopo Valley, Lobatse, Maun, Orapa, Savuti, Selebi Phikwe, Shakawe, Sir Seretse Khama Intl, Sua Pan, Tshabong havalimanı Botsvana uçuşlarında kullanılır.
Botsvana Uçak Bileti

Botsvana Hakkında

Dünya üzerindeki en iyi yabani hayat manzaralarından bazılarıyla kutsanmış olan Botsvana, Afrika’daki büyük safari noktalarından biridir. Botsvana’da herhangi bir ülkeden daha çok fil vardır, büyük kediler özgürce dolaşır ve nesli tükenmekte olan Afrikalı vahşi köpeklerden suda yaşayan antiloplara, geri dönen gergedanlardan verimli kuş hayatına kadar her yerde her şeyden biraz vardır.

Burası ayrıca şimdi ikonik Afrikalı manzaralar ve vahşiliğin geniş alanları olan Okavango Deltası ve Kalahari Çölü’nün arazisidir. Bu manzaraları içinde yaşayan vahşi hayat ile birleştirdiğimizde en iyi şekilde söylemek gerekirse bunun vahşi Afrika olduğu sonucundan kaçmak zorlaşıyor.

Botsvana Afrika’nın en özel rotaları arasında sıralanabilir – çoğu pansiyondaki konaklamaya fiyatları hayatta bir kez karşınıza çıkacak tekliflerdir – ama araba kiralayacağınız yolculuklar da mümkün.

Botsvana Yönüne Uçan Havayolları