Demokratik Kongo Cumhuriyeti Uçak Bileti Satın Al

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Lubumbashi

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Telefon kodu

242

Başkent

Kinshasa

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Demokratik Kongo Cumhuriyeti arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Bandundu, Bangoka Intl, Basankusu, Basongo, Boende, Boma, Bumba, Bunia, Butembo, Dili, Gandajika, Gbadolite, Gemena, Goma International, Idiofa, Ikela, Ilebo, Inongo, Kabalo, Kalemie, Kalima, Kamina Ville, Kananga, Kaniama, Kapanga, Kasenga, Kasongo-Lunda, Kavumu, Kikwit, Kilwa havalimanı Demokratik Kongo Cumhuriyeti uçuşlarında kullanılır.

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Hakkında

Tam teşekküllü bir ulus olarak coğrafik bir koncept kadar olan Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC, önceden Zaïre) Belçika Kralı Leopold’un utanmaz politik budalalığından maverik lider Mobutu Sese Seko’nun korkunç bir biçimde yozlaşmış hırsızkrasine ve Afrika’nın ilk ‘dünya savaşı’nın kanlı savaş alanına kadar modern tarihte en üzücü bölümlerden birine sahiptir.

Ama ülkenin çoğunun anarşiye kapıldığı on yıl süren gerilemeden sonra Afrika’nın ikinci büyük ulusu genel anlamda doğru yöne gitti. Hala gideceği çok yol var (Milis kuvvetleri sivil halka pek çok bölgede kötü davranmaya devam ediyor ve danışmalar hala bütün ulusa seyahat etmeye karşı uyarıyor), ancak yeni yollar, büyük ölçüde kullanılmayan mineral zenginlik ve dünyanın en büyük BM barış gücü işkence görmüş ancak dirençli nüfusu içinde iyimserlik besledi.

Yağmur ormanının devasa kuşaklarıyla kaplı ve taşkın nehirleri ve tüten volkanlarıyla vurgulanan DKC esas Afrika macerasıdır. Bunda kesinlikle ne mülayim ne de kolay bir şey vardır fakat Afrika'ya gark olurken buranın tam da bulunulacak yer olduğunu asla unutmayacaksınız.

Demokratik Kongo Cumhuriyeti Yönüne Uçan Havayolları