Malavi Uçak Bileti Satın Al

Malavi Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Blantyre

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Malawi Kwacha

Telefon kodu

265

Başkent

Lilongwe

En Ucuz Malavi Uçak Biletleri


ET Ethiopian Airlines 28 Şubat 2023
İstanbul Blantyre 15.710 TL
Satın Al
EK Emirates 28 Şubat 2023
İstanbul Blantyre 15.932 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Malavi arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Malavi uçak bileti fiyatı 15.709,99 TL kadardır.
Chelinda, Chileka Intl, Club Makokola, Dwangwa, Kamuzu Intl, Karonga, Kasungu, Likoma, Mangochi, Monkey Bay, Mvuu Camp, Mzuzu, Salima havalimanı Malavi uçuşlarında kullanılır.
Malavi Uçak Bileti

Malavi Hakkında

Genellikle ‘Acemiler için Afrika’ olarak dışlanan Malavi, tarih boyunca büyük safari noktalarının masasında burnunu sokan ülke olarak gözardı edilmiştir. Bu 2012’de yeniden aslan dahil etme programının başlamasına kadar devam etti ve seyahat editörlerinin birden ağzı sulanmaya başladı.

Hayvanları dışında, bu canlı ülke hakkında sizi hemen çeken şey coğrafik çeşitliliğidir. Büyük Rift Vadisi tarafından şekillenen yalak içinde dilimlenen manzara Afrika’nın üçüncü büyük gölü olan Malavi Gölü’dür; parlayan berrak suyun yanardöner hacmi, derinlikleri renkli ciklet balıkları ile dolup taşar. Dalış, şnorkelle yüzme, kanoda gitme ya da çöl adalarından birinde dinlenme, hangisi olursa olsun bu göle ziyaret şart.

Malavi’nin güneydoğusunda bulutlar içinde asılı duran Mulanje Dağı ve gizemli Zomba Platosu’nun belirgin zirveleridir; sis dolu ormanları ve egzotik yabani hayatıyla ikisi de gezginlerin hayalidir. Kuzeye doğru gittiğinizde dalgalı otlaklarının İskoç Dağlık Arazileri’ne benzediği Nyika Platos’nun uhrevi güzelliğine tanık olacaksınız.

Malavi Yönüne Uçan Havayolları